Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
16. septembris, 2016
Drukāt

Ja esi izaudzējis lielu ķirbi, piesakies! Jāpārspēj 165,5 kg smaga oga

Foto - LETAFoto - LETA

Šogad norisināsies jau 11. “Latvijas lielākā ķirbja čempionāts” un rīkotāji aicina pieteikties dalībai lielākos ķirbju audzētājus no visas Latvijas.

Pieteikties čempionātam iespējams līdz 19.oktobrim.

Šā gada raženākā dārza karaļa – ķirbja – kronēšana notiks 25.oktobrī jau par tradīciju kļuvušajā vietā – Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Čempionātā ikviens varēs vērot klātienē, kā Latvijas spēcīgākie vīri sver un mēra izteiksmīgākos ķirbjus, tādējādi noskaidrojot čempionāta uzvarētājus. Iespējams tiks sagaidīts arī jauns rekords – iepriekšējā gada rekordu, 165,5 kilogramus smago ķirbi izdevās izaudzēt Innai Kozlovskai no Dagdas.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jānomēra sava ķirbja apkārtmērs gan horizontāli, gan vertikāli. Šie dati kopā ar ķirbja atrašanās vietu un savu tālruņa numuru jānorāda pieteikuma anketā. Anketa aizpildāma šeit.

Detalizētāka informācija par konkursu atrodama “Maxima Latvija” mājaslapā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+