×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Ja izglābsim katrs sevi, pasaule būs glābta! Maiju horoskops dienas iedvesmai

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk par maiju un tolteku kalendāru

10 Ben

Šodiena ir kā bultas lidojums mērķī – precīzs un caururbjošs. No jums prasīs gan rīcību, gan atbildes. Jums ir jābūt tiešiem un atklātiem, jārunā bez gariem ievadiem un aplinkiem.

Savādāk var sanākt, ka prasītājs nebūs apmierināts. Ja vēl šim cilvēkam ir vara pār jums, tad apvedceļi var arī nebeigties īpaši veiksmīgi. Tāpēc dariet pēc labākās sirdsapziņas un staigājiet taisnus ceļus.

Mērķtiecība ir šīs dienas vadmotīvs, tāpēc ir īstā diena nonākt pie atbildēm par to, ko vēlaties darīt, kāds ir jūsu nākamais mērķis.

Formulējiet to skaidri, izmērāmi un paveicamu līdz noteiktam laikam, tad tas būs sasniedzams! Nenovirzieties un nesāciet cilāt nesasniegtos mērķus, žēlot sevi vai filozofēt, kāda jēga vispār kaut ko darīt. Tam ir citas dienas!

Jums nav jānopelna visas pasaules nauda, jāizglābj visa pasaule. Sāciet ar mazumiņu, ar sevi! Izdariet kaut ko priekš sevis, kaut vai tāpēc, lai pierādītu, ka jums izdodas sasniegt iecerēto!

Ja mēs katrs izglābtu tikai un vienīgi sevi, tad visa pasaule būtu glābta! Ja katrs pieliktu pūles, lai varētu justies laimīgs, tad mēs visi būtu laimīgi! Padomājiet par to!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+