×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2017
Drukāt

“Jā, jā, jā, kļūdījāmies!” Auto žurnālists Pauls Timrots par “Zebras” traci (4)

Ekrānšāviņš no raidījuma "Zebra".Ekrānšāviņš no raidījuma "Zebra".

“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu. Tā kā kļūdījāmies pirmoreiz visa raidījuma pastāvēšanas laikā, vēlamies turpināt konstruktīvu sarunu ar Latvijas Televīzijas vadību par situācijas risinājumu nākotnē,” atzīst Pauls Timrots, kas vada LTV raidījumu “Zebra”, kas ir otrais vecākais, uz ko norāda pats auto žurnālists.

Žurnālists uzsver, ka sižetu par sniega tīrīšanu Rīgā nekādā veidā nav atbalstījis Satiksmes departaments. “Zebras” līgumattiecības ar RDSD beigušās pagājušā gada decembrī.

P. Timrots izsaka cerību, ka šis gadījums, lai gan skaudrs pašai “Zebras” komandai, beidzot aizsāks diskusiju par “greizo situāciju”. “Kā tas ir iespējams, ka raidījums var eksistēt tikai tad, ja tā vadītāji ir sameklējuši finansējumu?!”

Raidījuma veidotāji uzskata, ka Latvijas Televīzijai kā sabiedriskajam medijam pašam jāspēj finansēt savi raidījumi vai arī jāpiesaista ilgtermiņa atbalstītāji. 20 gadu laikā no LTV nekādas finansējums neesot saņemts.

„Jebkurš neatkarīgais producents būs situācijas ķīlnieks, kamēr vien sabiedriskajai televīzijai pašai nebūs tik liels budžets, lai tā spētu finansēt satura veidošanu. Ikviens raidījums, kas saņem atbalstu no komersanta vai pašvaldības, vienmēr var raisīt aizdomas, arī tad, ja visi atbalstītāji ir norādīti,” uzskata P. Timrots.
 
“Varu likt roku uz sirds un teikt, ka Rīgas domes amatpersonas nekādā veidā neietekmēja nedz satura veidošanu, nedz uzdodamos jautājumus, nedz lūdza saskaņot sižeta gala versiju pirms tā parādīšanas ēterā. Visu šo raidījuma darbības laiku, kopš 1994. gada, sižetus esmu veidojis pēc labākās sirdsapziņas, tādus, lai pašam patīk, neatskaitoties nevienam,” uzsver pazīstamais auto žurnālists.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai Žīguru nebūtu jāsoda par transporta līdzekļa vadīšanu nepiesprādzējoties?!

  2. Visu cienju paulam. Bet njemor veera zebras raidiijumaa analizeetos jautaajumus un aciigumu gruuti noticeet ka raidiijuma veidotaaji taa vienkaarshi nejaushi “kljuudiijaas”. Tas taads skats no alas 🙂

  3. NEPLP un LTV nu atrada “šausmīgi briesmīgi drausmīgāko” pārkāpumu. Nu ir zirgā! Nu var taurēt par izcilākajiem sasniegumiem korupcijas, pērkamas žurnālistikas, pilnīgas izskaušanas triumfu un totālo uzvaru informatīvāajā karā! Urā, tovarišči!
    Tas nekas, ka raidījumiem finansējums pašiem jāsagādā, tas nekas, ka citviet tai pašā kanālā visādi zaķāboltiņi, tumbočkini, sabakēvičdurski, viņķeļmaņi, godeļmaņi utt., utjprj. raidījumos spietin spieto, nu galīgi neko nekam nemaksājuši un raidījumus “neatbalstījuši” nu pavisam nekādā veidā!
    Cik diža uzvara! Kādi panākumi! Ak, kāda laime nu ir uzsmaidījusi šai zemītei! “Zebra” aizdzīta no TV!

Draugiem Facebook Twitter Google+