Mobilā versija
+10.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Ja Jāņu naktī lietus līst, planšetē var noskatīties “Sprīdīti”

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Tuvojoties Līgo svētkiem, Nacionālais Kino centrs atgādina, ka portālā filmas.lv darbojas sadaļa Latvijas filmas tiešsaistē, un šogad tieši uz svētkiem sarūpēta jauna iespēja – filmas var skatīties arī planšetdatorā un viedtālrunī, LA.lv pastāstīja NKC eksperte Kristīne Matīsa.

“Repertuāra” jaunums – restaurēta spēlfilma “Sprīdītis” (1985), kas portālā ievietota, svinot režisora Gunāra Pieša 85. jubileju. “Tiešsaistē noskatāmo filmu skaits portālā pakāpeniski aug, ar laiku tās būs pieejamas arī ārpus Latvijas teritorijas – pagaidām ierobežojumi saistīti ar filmu izplatīšanas tiesībām,” skaidro Matīsa.

Līdz šim portālā filmas.lv, ko Nacionālais Kino centrs (NKC) ciešā un veiksmīgā sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru (KISC) izveidojis, lai veicinātu Latvijas filmu pieejamību skatītājiem, filmas sadaļā Latvijas filmas tiešsaistē bija iespējams skatīties jebkurā laikā uz datora jebkur Latvijas teritorijā. Jaunās tehniskās iespējas paredz, ka portāla video saturs tagad pieejams ne tikai datora pārlūkprogrammās, bet arī izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus ar jaunākajām iOS un Android operētājsistēmu versijām.

Pievienot komentāru

Latviskā meditācija ar Lielvārdes jostu"KZ" interesēja noskaidrot, kā 21. gadsimtā mūsdienu meistaru rokām top viens no latviešu galvenajiem, noslēpumainākajiem un svētākajiem simboliem – Lielvārdes josta.
Draugiem Facebook Twitter Google+