Lasītāju viedokļi

Ja Kabanovs pret eiro, tad es – par
 16

Nav jēgas tāpat pļāpāt, vajag vai nevajag pāriet uz eiro. Sabiedrībai vispirms būtu skaidri jāzina, kā notiks naudas maiņa un kas pēc tam paliks viņu maciņos. Tāpat jābūt skaidrībai, kā mainīsies galveno pārtikas preču cenas. Vai tās necelsies uz valūtu maiņas rēķina, iedzenot tautu vēl lielākā nabadzībā?

Kāpēc zviedri nav pārgājuši uz eiro? Kāpēc poļi un čehi šaubās? Salīdzinājumā ar Latviju šajās zemēs ražošanas uzņēmumi nav iznīcināti, tātad ekonomika ir ievērojami stabilāka nekā mums. Tomēr šajās zemēs nesteidzas. Kāpēc jāsteidzas mums?
 Jānis Kļaviņš Rīgā

 

 

Aizvakar LNT raidījumā Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvics sacīja, ka pāriešana uz eiro ļaušot ietaupīt 80 miljonus latu. Ja Eiropas izlīdzināšanas fondā jāmaksā 100 miljoni latu, kur, pēc mūsu valsts galvenā baņķiera domām, būs ietaupījums?
 Andris Liepiņš Valmierā

 

Pēc trešdien LTV 1. kanāla pārraides “Sastrēgumstunda” no eiro skeptiķa esmu kļuvis par pārliecinātu eiro aizstāvi. Pārraidē bēdīgi slavenais Nikolajs Kabanovs aizstāvēja latu kā valstiskās neatkarības simbolu. Ja tā runā Kabanovs, tad ir skaidrs, ka Latvijai jāpāriet uz eiro.
 Ērika Novika 
Tukuma novadā

 

Rodas iespaids, ka par pāreju uz eiro stingri iestājas tikai “Vienotība”, pārējās partijas to nemaz tik ļoti nekāro.
 Zigfrīds Krasnops Kuldīgas novadā

 

 

LA.lv