×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. decembris, 2014
Drukāt

Ja vīramāte un vedekla nevar sadzīvot (8)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Manai septiņdesmitgadīgajai draudzenei radušās problēmas ar dzīvesvietu. Pirms gada nomira viņas vīrs, vēl pēc mēneša nomira dēls, un neilgi pēc tam mājas saimnieks ģimeni izlika no dzīvesvietas. Viņa dzīvoja kopā ar vedeklu un pieaugušo mazdēlu. Vedekla mazpilsētā sameklēja divistabu dzīvokli, kur visi trīs tagad mitinās. Vienā istabā dzīvo vecā kundze, otrā – vedekla ar savu pieaugušo dēlu. Vedekla liek manīt, ka vīramāte viņai nepatīk, attiecības ir saspīlētas un turpina pasliktināties. Vedekla saka, ka tas ir dienesta dzīvoklis, kuru viņai piešķīrusi darbavieta. Taču tas varētu būt arī pašvaldības dzīvoklis. Īres līgumu vedekla nerāda. Par dzīvokļa īri viņa vedeklai atdod savu daļu, 50 eiro mēnesī. Ko darīt, ja vedekla pieprasīs, lai viņa no dzīvokļa izvācas? Vai vedeklai ir tādas tiesības? ALMA VIDZEMĒ

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Manuprāt, muļķīgi un zemiski ir jaukties citu cilvēku dzīvēs – šajā gadījumā autors iespējams ir par zemu kritis- risināt un jautāt pēc padoma (citu ģimeņu problēmas) … publiskā interneta vidē.

    Sākumā patiešām ieteiktu apdomāties un mēģināt atrisināt pašam savējās, tas ļoti noder personīgajā dzīvē , varbūt tad nevajadzētu bāzt savu degunu un jaukties citu cilvēku dzīvēs.

  2. Mans padoms ir viens – atdalīties no mātes un pieķerties laulātajam. Nav variantu.

  3. Fakts ir tāds, ka situācija atrisinājusies. Vīramāte sev atradusi jaunu dzīvesvietu. Visi apmierināti un gandrīz laimīgi. Beidzam cepties un apspriest – kā būtu, ja būtu! Visiem laimīgu Jauno gadu!

  4. 70 NAV VECUMS,IR JĀDZĪVO atsevišķi!

  5. Almas tante kā draudzene varēja uzklausīt arī otra cilvēka viedokli. pirms spēra tādu soli. varbūt vedekla nemaz tā nav darijusi. vienkārši vecums tāds , kas vis ir slikti, un pati vīramāte sajūtās ka zelta gabaliņš un apkārt kladzina ka ir slikti.Tā jau tikai normāla parādība. Varbūt tai Almas tantei pietiek dūšas nevis aizmuguriski runat bet pateikt patiesību, un nosaukt reālos vārdus. nevis viena tante teica, otra piebalsoja. Ja jau publisko tādu rakstu ,tad jau lai zin visi. Es arī varu teikt ka manai radiniecei ir līdzīga situācija. tikai nevis vedekla vainīga bet pati vīra māte. visu saskata savādāk .visi vainīgi , bet pati neko . varbūt ir vērts pievērst uzmanību vecumam, un pārgudrai Almas tantei . Te rodas jautājums kapēc problēmu risinātāja ir Almas tante, nevis pati vīramāte.

  6. Vīramāte jau varētu dzīvot vienā istabā ar savu mazdēlu,vedekla tomēr strādā un ir nepieciešams arī atpūsties.Un galu galā jauna sieviete,vai nu visu mūžu jāziedo vīramātei,nedomāju,ka viņai ir kādas iespējas kādu draugu uzaicināt pie sevis ciemos.Nedomāju,ka tur kāda speciāla nepatika pret vīramāti,bet cilvēks grib SAVU dzīvi.Ja dzīvotu atsevišķi ,nebūtu nekādu problēmu,paciemoties viens,bet visu laiku trīties vienā ķēķī ir pilnīgi kas cits.

Draugiem Facebook Twitter Google+