Mobilā versija
+15.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
26. janvāris, 2016
Drukāt

Ja precies, kad tev ir… Katrā vecumā savi plusi un mīnusi! (5)

1. Laulības un vecuma psiholoģija

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mīlestībai pakļauti visi vecumi. Ja ne gluži mīlestībai, tad kaut vai laulībām. Pie mums kaut kā tā ir pieņemts – būt precētai: svešinieku cieņa, draudzeņu skaudība, ir, uz ko paļauties un atbalstīties, un ir, kam uzbļaut… Vārdu sakot – tradīcija. Taisnība: laulības mēdz būt dažādas. Mēdz būt – aiz mīlestības, mēdz arī – aiz aprēķina. Gan mīlestība, gan aprēķini ir dažādi, vēsta resurss “lifehack.org”, ar smaidu apskatot tikai dažus no iespējamajiem variatiem.

 1. Laulības un vecuma psiholoģija
 2. 17 gados
 3. 25 gados
 4. 35 gados
 5. 45 gados
 6. 55 gados un vairāk
 7. Kaut arī pāri 60

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Pilnīgi piekrītu Zeldas komentāram. Pat smieklīgi lasīt, ka pēc 50 precas tāpēc, lai būtu, kas naktīs no sirdslēkmes pasargā. Ļoti šaurs skatījums.

 2. Autore ir iedomājusies, ka ir vieda, bet nekā no vieduma rakstā nav manāms. Raksts cinisks un diezgan virspusējs.

 3. Kaut ko tādu var sadzejot tikai “žurnāliste”, kurai nav vairāk par 25 gadiem un šķiet, ka pēc 50 gadiem cilvēkus interesē tikai čības un TV…

 4. Stulbākais raksts, kāds 2016.gadā lasīts Latvijas Avīzē.

 5. Ka tikai visus vienā maisā sabāzt pē kaut kādiem mistiskiem standartiem 🙂

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+