Mobilā versija
+15.1°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
4. maijs, 2014
Drukāt

Ja tev nav seksa, tevis nav vispār? (1)

©amenasme - Fotolia.com©amenasme - Fotolia.com

Jābūt arī seksuālajai dzīvei


Lai gan skaļi runāt par to lielākoties vairāmies, katrs no mums ir ne tikai darbinieks darbā, tēvs vai māte saviem bērniem, dēls vai meita vecākiem, bet arī seksuāla būtne. Un nav noslēpums – lai labi izdotos visas pārējās lomas, sakārtotai jābūt arī seksuālajai dzīvei. Kāda ir šodienas Latvijas sabiedrība, no šā skatupunkta raugoties?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man jau šogad paliek 70 gadi, un esmu dzīvs, mierīgs bez depresijas un bez dzīves apnikuma, jo man nav bijis seksa vispār. Es nepiekrītu tēzei, ka bez seksa nevar dzīvot. Tā ir apazināti izdomata un propogandēta reklāma.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+