Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ja vari palīdzēt, palīdzi! Horoskopi 17.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien veiksmīga diena visiem tiem darbiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, mantojumu, nodokļiem, kā arī dažādu citu dokumentācijas kārtošanu. Lielākoties veiksmīgas būs attiecības ar mīļotajiem cilvēkiem un ģimeni. Var doties izbraucienos, tie būs veiksmīgi. Aktuāli var kļūt palīdzības (un tās sniegšanas) jautājumi – ja tev ir iespēja kādam citam palīdzēt, dari to, nedomājot!

Auns

Šodien nevar stāvēt uz vietas un iesīkstēt. Mērķtiecība palīdzēs tev virzīties uz priekšu un atklās daudzas tavas spējas, par kurām tu pats, iespējams, pat nenojauti. Darot darbus, balsties uz savu pieredzi un zināšanām.

Vērsis

Vērši pratīs rīkoties ar savu naudu. Tāpēc naudas problēmas tuvākajā laikā nav gaidāmas. Parādīsies arī kādas papildus iespējas uzlabot finanses. Labvēlīgs laiks arī investīcijām. Izdevīgi un veiksmīgi darījumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

Dvīņi

Šodien iespējama slikta pašsajūta. Dvīņi var dzirdēt tuvinieku sūdzības par to, ka pietrūkst naudas, kā arī sūdzēties par dažādām citām sadzīviskām lietām. Vēl “pilnai laimei” ciemos var ierasties ciemiņi un vecāki. Jācenšas šo dienu pavadīt pēc iespējas mierīgāk un izvairīties no konfliktiem.

Vēzis

Lielisks periods biznesa jomā – it īpaši tiem, kas vēlas parakstīt līgumus ar ārzemju investoriem. Šī patiešām būs īstā diena! Saspringts laiks tiem, kas darbojas radošajā jomā. Tomēr tas tev sagādās gandarījumu un prieku.

Lauva

Zvaigznes palīdzēs visiem tie, kas centīsies dzīvē realizēt savus sapņus un projektus. Tas attiecas ne tikai uz darba jautājumiem, bet arī privāto dzīvi. Tāpēc drosmīgi izrādi iniciatīvu, uzņēmību un mērķtiecību, neatsakies no citu cilvēku palīdzības.

Jaunava

Materiālais stāvoklis ļaus savus tuviniekus un mīļos cilvēkus apdāvināt ar dāvanām. Tu šodien arī vari sasniegt savu vēlmju realizēšanos dzīvē. Turklāt pratīsi iedvesmot arī citus.

Svari

Šodien Svariem par visām savām iespējām gribēsies demonstrēt savas prasmes un spējas. Un viņiem tas izdosies! Centies tomēr sevi parādīt no labās puses. Šajā gadījumā tu izjutīsi prieku un gandarījumu.

Skorpions

Šodien Skorpioni var sasniegt lielu veiksmi, aizstāvot citu cilvēku intereses! Izmanto savas prasmes un iespējas, lai palīdzētu tiem, kam tas patiešām ir nepieciešams.

Strēlnieks

Ļoti aktīva diena. Iespējams, tev nāksies atrisināt kādus notikumus, kam tu nebiji vēl gatavs, tomēr atlikt to vairs nevarēs. Nevajadzētu konfliktēt ar citiem cilvēkiem!

Mežāzis

Tev ir jāiemācās gūt prieku un baudu no darba procesa, un no dzīves kopumā vispār. Nedzīvo rutīnā, nerēķinies ar pārāk tāliem un nereāliem mērķiem – baudi dzīvi jau šodien!

Ūdensvīrs

Daudzi Ūdensvīri šodienu centīsies “pārvērst” svētkos. Taču jāsaprot, ka dienas sajūtas nerodas notikumu dēļ, bet iekšējās sajūtas dēļ. Tu vari darīt prieku sev tuviem cilvēkiem un arī piedzīvot svētkus.

Zivis

Šodien būsi ļoti ieinteresēts, lai praktiski tiek atalgotas tavas pūles. Tu cerēsi, ka iegūtie ienākumi tev palīdzēs atklāt tev jaunus apvāršņus. Vai tā patiešām notiks, patiesībā ir atkarīgs tikai no tevis paša.

LA.lv