×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Ja vienam interneta pietrūkst, bet otram par daudz. “Bite Latvija” ievieš tarifu plānu “Ģimene”

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Mobilo sakaru operators “Bite Latvija” no trešdienas, 15.jūlija, piedāvās vienu tarifu plānu vairākiem cilvēkiem “Ģimene”, otrdien žurnālistiem pastāstīja uzņēmuma komercdirektore Kristīne Britāne.

Pēc viņas teiktā, ar jauno tarifu plānu būs iespējams dalīties ar mobilā interneta datu apmēru un izvairīties no situācijas, kad kādam internets telefonā pietrūkst jau mēneša vidū, taču kādam citam ir par daudz, piemēram, bērni ātrāk iztērē tarifu plānā paredzēto datu apmēru, nekā vecāki. “Šāds pakalpojums ir unikāls Baltijā, un Eiropas lielākie telekomunikāciju operatori ko līdzīgu sāka piedāvāt tikai aptuveni pirms gada,” norādīja Britāne.

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka šis tarifu plāns dos iespēju vecākiem kontrolēt bērnu interneta patēriņu un mainīt ierobežojumus pēc nepieciešamības.

Britāne arī piebilda, ka jauno tarifu plānu varēs izmantot ne tikai ģimenes, bet arī, piemēram, draugi.

“Bite Latvija” darbu Latvijā sāka 2005.gada septembra vidū, jo tās īpašnieki “Bite Lietuva” pavasarī izsolē iegādājās Latvijā trešo GSM/UMTS mobilo sakaru licenci. “Bite” grupā ir “Bite Lietuva” un “Bite Latvija”. Grupas īpašnieks ir investīciju fonds “Mid Europa Partners”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+