Latvijā
Politika

Ja ”Vienotībā” būs intrigas, Hosams Abu Meri pametīs politiku 16

“Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja amatam izvirzītais Saeimas deputāts Hosams Abu Meri, RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” sola – ja pēc viņa apstiprināšanas amatā turpināsies intrigas, viņš aizies ne tikai no partijas, bet arī no politikas. Turklāt, būdams brīvs vīrietis, viņš apņēmies visu savu brīvo laiku veltīt Latvijai.

Hosams Abu Meri raidījumā atklāja, ka plāno pamest politiku, ja “Vienotībā” turpināsies intrigas. “Pie pirmās intrigas es uzreiz eju prom. Ne tikai no frakcijas vadības, bet gan no visas politikas. Jo es vienmēr runāju, ko es domāju, un neiesaistos nekādās intrigās ne frakcijā, ne politikā,” apgalvoja politiķis.

Viņš uzskata, ka demokrātija “Vienotībā” ir aizgājusi par tālu, jo “katrs runā, ko grib”. Viņš uzskata, ka pārāk bieži notiek publiska veļas mazgāšana. “Visi strīdas. Mēs strīdamies arī mājās, bet vai tiešām katru reizi tas ir jārāda un publiski jāsaka, kas notiek katrā mājā?” sašutumu pauda Abu Meri.

Abu Meri norādīja, ka šādi “Vienotība” grauj savu tēlu un liedz sev attīstīties. “Intrigas ietekmē “Vienotības” tēlu, frakcijas tēlu, manu personīgo tēlu. Tad jau jūs, cilvēki, negribat mainīties, negribat parādīt savu darbu. Nu tad paliekat, kur jūs esat!” sacīja politiķis.

Abu Meri aicināja savus kolēģus strādāt profesionāli un parādīt “Vienotību” labā gaismā pirms vēlēšanām: “Es ceru, ka kolēģi saprot, ka ir pēdējais gads pirms vēlēšanām. Dzīvosim to gadu līdz beigām normāli un bez intrigām, katram strādājot savā jomā! Jo tiešām visi “Vienotības” frakcijā ir profesionāli cilvēki.”

Hosams Abu Meri arī solīja pēc iespējas vairāk laika veltīt Latvijai. “Tā kā tagad esmu brīvs vīrietis, došu savu brīvo laiku Latvijai. Mana dzīve pieder Latvijai,” apgalvoja Abu Meri.

LA.lv