×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
18. novembris, 2017
Drukāt

Ja ”Vienotībā” būs intrigas, Hosams Abu Meri pametīs politiku (17)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Hosams Abu Meri

“Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja amatam izvirzītais Saeimas deputāts Hosams Abu Meri, RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” sola – ja pēc viņa apstiprināšanas amatā turpināsies intrigas, viņš aizies ne tikai no partijas, bet arī no politikas. Turklāt, būdams brīvs vīrietis, viņš apņēmies visu savu brīvo laiku veltīt Latvijai.

Hosams Abu Meri raidījumā atklāja, ka plāno pamest politiku, ja “Vienotībā” turpināsies intrigas. “Pie pirmās intrigas es uzreiz eju prom. Ne tikai no frakcijas vadības, bet gan no visas politikas. Jo es vienmēr runāju, ko es domāju, un neiesaistos nekādās intrigās ne frakcijā, ne politikā,” apgalvoja politiķis.

Viņš uzskata, ka demokrātija “Vienotībā” ir aizgājusi par tālu, jo “katrs runā, ko grib”. Viņš uzskata, ka pārāk bieži notiek publiska veļas mazgāšana. “Visi strīdas. Mēs strīdamies arī mājās, bet vai tiešām katru reizi tas ir jārāda un publiski jāsaka, kas notiek katrā mājā?” sašutumu pauda Abu Meri.

Abu Meri norādīja, ka šādi “Vienotība” grauj savu tēlu un liedz sev attīstīties. “Intrigas ietekmē “Vienotības” tēlu, frakcijas tēlu, manu personīgo tēlu. Tad jau jūs, cilvēki, negribat mainīties, negribat parādīt savu darbu. Nu tad paliekat, kur jūs esat!” sacīja politiķis.

Abu Meri aicināja savus kolēģus strādāt profesionāli un parādīt “Vienotību” labā gaismā pirms vēlēšanām: “Es ceru, ka kolēģi saprot, ka ir pēdējais gads pirms vēlēšanām. Dzīvosim to gadu līdz beigām normāli un bez intrigām, katram strādājot savā jomā! Jo tiešām visi “Vienotības” frakcijā ir profesionāli cilvēki.”

Hosams Abu Meri arī solīja pēc iespējas vairāk laika veltīt Latvijai. “Tā kā tagad esmu brīvs vīrietis, došu savu brīvo laiku Latvijai. Mana dzīve pieder Latvijai,” apgalvoja Abu Meri.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Man patīk Abu Meri aicinājums -profesionāli strādāt un parādīt “Vienotību” labā gaismā pirms vēlēšanām tas nozīmē ka pēc vēlēšanām intrigas varēs turpināties.

 2. Ko tas arābs ir iedomājies, ka bez viņa Latvija izputēs? Ko viņš labu ir paveicis? Precās un škirās, vairāk neko par viņu nedzird, lai tika tins

 3. Ne tad īpaši ,kas kā no ārsta, tāds virspusējs un neieinteresēts.Un kāda rutka pēc kaut kāds libānis sēž saeimā .Atbrauci ,ieguvi izglītību -brauc mājās un tur ieved kārtību.

 4. Brauc mierīgi uz Libānu,tur nav ne vienotības,ne saskaņas,un cilvēki slimo vairāk nekā šeit,,,,kā krievi saka-skatjertju doroga,sirsnīgi iesaku pie tēvu saknēm atgriezties,,,,

 5. kurš to mēri izsauca šurp ar telegrammu ?
  Saņēmi diplomu – vari atgriezties dzimtenē, kur tautieši mirst tūkstošiem, nevis meklē kašķi svešumā !!!

 6. Intrigantu varzu nodēvēt par Vienotību ir tikpat “gudri” kā krievnaciķu Saskaņa un Aiča sarkanzaļie “zemnieki”..

 7. Kauns latviešiem,ka šādu domu nav izteicis ne kāds zariņš,kociņš vai bērziņš,bet Hosams Abu Meri.
  Ja intriganti , sava labuma rausēji un kangari pamestu politiku paši vai tiktu no tās izstumti ,tad Latvijā sāktos zelta laiki.Kas jādara lai šāda utopiska ideja piepildītos?

 8. Politika bez intrigām ?

 9. VIENOTIIBA -AATTAAAAAA

 10. nu pilnigs aapaac ,kaa nu iedomaajas ,ka vieta tuksa paliks :)))))

 11. Intrigotāji pāribijās un sāka lūgt … Nepamet mūs! Ko mēs iesāksim bez tevis!

Draugiem Facebook Twitter Google+