Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
13. oktobris, 2015
Drukāt

Jāatbild par viltotu policijas auto

Foto - LETA

Valsts policija (VP) pie administratīvās atbildības saukusi jaunieti, kurš redzams amatieru uzņemtā videoklipā atrodamies pie viltota policijas auto stūres.

Internetā izplatītā video­materiālā redzama it kā policijas trafareta automašīna un divi policisti. Pārbaudot videoklipā redzēto, VP noskaidrojusi, ka Ogres iecirkņa policisti 4. oktobrī bija saņēmuši informāciju par aizdomīgiem trokšņiem Ogrē. Apsekojot apkārtni, policisti pamanīja automašīnu “Volvo”, kas atgādina trafarēto policijas automobili. Policisti konstatēja, ka automašīnai, kas iebrauca kādā pagalmā Ogrē, ir uzliktas cita transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmes. Tāpat automašīnai nav veikta tehniskā apskate un apdrošināšana, tā nav reģistrēta un ir aprīkota ar maldinošu krāsojumu un bākugunīm. Policisti evakuēja automašīnu, savukārt automašīnas vadītājs par minētajiem pārkāpumiem saukts pie administratīvās atbildības. Automašīna “Volvo”, kurai tika noņemtas maldinošās bāk­ugunis un noplēstas arī pelēkās uzlīmes ar uzrak­stiem, atdota īpašniekam. Policija arī noskaidrojusi, ka klipā redzamās personas nav policijas darbinieki. Policija vēl skaidro, kur viņi dabūjuši dzeltenās atstarojošās vestes. Ja kāds darbinieks tās būs devis, tiks vērtēta viņa atbildība.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes (1)"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+