Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
15. augusts, 2014
Drukāt

Jābūt gataviem pilnībā slēgt valsts robežu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Nākamgad robežas stiprināšanai paredzēti 16,8 miljoni eiro, informē Iekšlietu ministrijā. 2016. gadā šim mērķim papildus vēl būs nepieciešami 17,6 miljoni eiro.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis uzsver, ka, ņemot vērā notikumus Ukrainā un no tiem izrietošos drošības riskus, atsevišķi no koncepcijā minētajiem pasākumiem nākamgad tiks noteikti kā prioritāri. Kozlovskis ir atzinis investīciju palielināšanas nepieciešamību austrumu robežas aizsardzībai . Viņš norādīja, ka, iestājoties Šengenas zonā, Latvijai ir bijusi iespēja modernizēt robežas aizsardzību, taču kopš tā brīža ir pagājuši septiņi gadi un situācija Eiropā ir mainījusies – ir jābūt gatavībai nepieciešamības gadījumā pilnībā slēgt valsts robežu. Kozlovskis uzsvēra, ka ir nepieciešams investēt līdzekļus tehnoloģijās, ar kuru palīdzību vajadzības gadījumā būtu iespējams nodrošināt, ka Latvijas robežu nevar šķērsot neviena persona.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ministra kungs, Tikai šajā gadījumā mums Valsts Robežsardzi ir jāpārved no IeM uz Aizsardzības ministriju, ja jeņki vēlas nostiprināt savas pozīcījas Baltijā, tad lai arī dara to no NATO kabatas…. Noņemot naudu IeM Jūs pasliktināsiet kriminagēno situāciju valstī…. To naudu kuru veiksmīgi varētu pielietot noziegumu atklāšanai, vai profilaksei Jūs izgrūdīsiet svešas valsts interesēm……

  2. А уже кто то ответил за брошеные пограничные”дворцы”в Гренцтале,Мейтене,Айнажи?
    Или “война все спишет”????

  3. Man liekās ka robežas ar Baltkrieviju tā ari palika nedemarkēta.

  4. Sen bija laiks.Vispirms jāizraida iekšējie naidnieki.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+