×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

“Jāēd savi ekoloģiskie produkti!”

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Pēteris Pavlovičs Rēzeknē: “Siltumnīcā nedaudz iesēju dilles, redīsus, kā arī salātiņus. Vēlāk stādīsim kartupeļus, kāpostus un sēsim burkānus. Man kundze liela saimniece, norāda, kas man jādara un jāpalīdz dārza darbos. Bez vadības taču nevar!”

Jānis Skriblis Tukumā: “Vecuma dēļ vairs nav spēka dārza darbiem. Taču, kad dārzā parādās jaunās nātres, tad gan es tās nogriežu un uzvāru nātru zupu!”

Dace Apse Jūrmalā: “Manā īpašumā būs skaistas puķu dobes un vasarā ziedēs rozes. Katru gadu 1. maijā iesēju samtenes. Protams, tiem, kas audzē tās kastītēs, puķes ātrāk uzzied, bet man rudenī ziedēs ilgāk. Uzskatu, ka katram cilvēkam sava durvju priekša ir jāsakopj. Piemēram, Jūrmalā dažus ar varu tas ir jāpiespiež darīt!”

Aivars Auziņš Ventspilī: “Siltumnīcā visu jau sastādījām, tomātu stādi jau ir lieli. Bezdarba mums nav, jo dārza darbos vienmēr ir ko darīt. Jāēd taču savi ekoloģiski audzētie produkti!”

Roberts Ozoliņš Babītes novadā: “Esmu aizrāvies ar zemeņu audzēšanu. Pagājušogad šķirne “Saulene” deva bagātīgu ražu. Pirmās zemenes ienācās jau 7. jūnijā! Būs drīzumā jāiegādājas atkal jauni zemeņu stādi.”

Māra Bērziņa Smiltenē: “Esmu sakopusi savu dārziņu tik, cik savā vecumā varu. Siltumnīcā jau esmu iesējusi sēklas, lai dīgst puķes. Tagad jau nevar tikt virsū uz lauka, jo visur ir dubļi.”

Sarmīte Čekmarjova Stelpē: “Pilnā sparā zied krokusi, un arī narcises plaukst. Siltumnīcā jau aug redīsi, jāpiķē būs arī tomāti. Gurķus sēšu tikai podiņos, tā vismaz ātrāk izaugs stādiņi.

Vallija Neretas novadā: “Vasaras ķiploki un mazie sīpoliņi ir sastādīti. Skābenītes arī jau ir lielas izaugušas. Sanāks veselīgi salātiņi.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+