×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Jahtkluba īpašnieku tiesās par naidīgiem komentāriem pret negroīdiem (3)

jahtaaaa

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa 30.jūnijā skatīs krimināllietu, kurā par naidīgiem komentāriem pret negroīdiem apsūdzēts uzņēmējs Andris Brencis, liecina informācija portālā “tiesas.lv”.

Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina, neminot apsūdzētā vārdu, aģentūru LETA informēja, ka apsūdzētā persona internetā izdarīja darbības, kas vērstas uz rasu naida izraisīšanu, apzinoties, ka šādā veidā, iespējams, tiks veicināts interneta vidē nereti sastopamais naids un neiecietība pret negroīdu rases pārstāvjiem.

Apsūdzētā persona 2015.gada 8.septembrī kādā interneta vietnē, izmantojot savu vārdu, ievietoja ierakstu: “Esmu nodzīvojis 8 mēnešus ASV un nesatiku nevienu to labo nēģeri, kas būtu izpalīdzīgs un atsaucīgs. Tāpēc, ja ir vajadzība pēc nigu atšāvējiem, esmu gatavs. Man tikai vajag ”Maschinengewehr 34” un kādu, kas pados patronlenti. Skarbi? Toties patiesi.”

Veiktais ieraksts pēc sava satura un formas iziet ārpus Satversmē un starptautiskajos dokumentos noteiktajām tiesībām uz savu uzskatu un izteiksmes brīvību.

Apsūdzētā minētais “Maschinengewehr-34″ ir ložmetējs, kuru Vācijas armija izmantoja Otrajā pasaules karā, liecina internetā atrodamā informācija.

”Firmas.lv” informācija liecina, ka Brencim pieder SIA “Jahtklubs Uzvara”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. MG42 varētu būt labāks, ja runa ir par ilgtermiņa pielietošanu.
    Rezerves detaļas vēl tagad Belgradā ražo.

  2. Par izteiktu nerealizētu GATAVĪBU vēl nevar tiesāt !

  3. Tas ir nepieņemami ka persona neprot pareizi noformulēt un pamatot domu ! Lamas nevienam nepatīk ,bet zinātnisko pētijumu fakti ,norises utt. tā ir ilustrācija. Cilvēkamsmadzenes dotas lai tās pielietotu pēcnozīmes,domātu un paustu viedokli .

Draugiem Facebook Twitter Google+