Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. februāris, 2016
Drukāt

Jāiet dabā

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi 2016. gadā uzsācis jaunu vides izglītības projektu “Ieraugi, atklāj, saglabā!”.

Tā mērķis ir rosināt skolēnus ilglaicīgi un mērķtiecīgi izzināt dabu un iespējas tās saglabāšanai, veicot regulārus izzinošus pārgājienus. Projekta dalībnieki iesaistīsies ilglaicīgā un daudzpusīgā cilvēku nepārveidoto dabas teritoriju izpētē. Projektam ir 4 secīgi posmi – “Atrodi!”, “Izzini!”, “Rūpējies!”, “Izstāsti!”, ko var īstenot viena vai vairāku gadu laikā, veicot vienu vai vairākus posmus ik gadu. Dalībnieki paši izplāno un piesaka organizatoriem, cik ilgā laikā viņi veiks visus posmus. Par katra posma izpildi dalībnieki iesūta atskaiti un saņem apliecinājumu. Piedalīties projektā aicina jebkuras izglītības iestādes skolēnu grupas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+