Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāizvairās no haosa domās un darbos! Horoskopi no 18. līdz 24.martam0

Foto: Pexels

Auns

Daudz plānu un nodomu, taču ne visi no tiem var izrādīties reāli un atbilstoši viņa iespējām. Viņš darītu labi, ja pirmām kārtām ķertos pie tiem nodomiem, kuru realizāciju atbalsta apkārtējie. Daudzos gadījumos izdosies būt īstajā vietā un laikā.

Vērsis

Profesijā zvaigžņu izvietojums sekmē cītīgu un neatlaidīgu darbu, kas nesīs arī panākumus, taču tikai pastāvošās kārtības ietvaros – šis nav revolūciju laiks. Svarīgi arī nepārpūlēties un atlicināt laiku arī saviem mīļajiem.

Dvīņi

Nemierīga nedēļa. Daudz jaunu nodomu, ideju, iespaidu un jaunu pazīšanos, taču izdosies atrast laiku arī pārdomām, meditācijai. Jāizvairās no haosa domās un darbos, nedaudz uzmanības vajadzētu pievērst arī veselībai.

Vēzis

Atliek tikai izpildīt visu vai gandrīz visu, ko no viņa prasa. Protams, nāksies pastrādāt, taču spēka un enerģijas pietiks un vismaz darba lietās ar šo nedēļu viņš būs apmierināts. Nepieciešamība pakļauties gan var radīt psiholoģisku diskomfortu.

Lauva

Daudz jaunu ideju, taču īsti nebūs, kad ar tām nodarboties – pārāk daudz kārtējo darbu un rīkojumu, kas jāizpilda. Taču par to nevajadzētu pārāk uztraukties – galu galā vēl taču ir arī nākamās nedēļas…

Jaunava

Zvaigznes veicina enerģisku rīcību un spēju realizēt nodomāto, vajag tikai rakt… Viņa darītu tomēr gudri, ja pirms tam izvērtētu prioritātes – ne visam var pietikt laika un arī dažas idejas var izrādīties vien gaisa pilis.

Svari

Varētu šķist, ka viss būs kārtībā. Ir rīcības plāns, spēks un iespējas novest to līdz galam, arī apkārtējo cieņa. Tomēr viņiem pašiem nešķiet, ka tas, ko viņi dara, ir tieši tas, kas būtu jādara arī tiem, kas sirdij dārgi.

Skorpions

Nav apmierināts ar notiekošo un pieliek pūles, lai lietu kārtību mainītu. Nākas, protams, papūlēties, taču viņš panāk savu un ir apmierināts ar paveikto. Būtu labi, ja viņš atcerētos arī par saviem mīļajiem.

Strēlnieks

Viņam veiksies, un, ja vien viņš neķersies pie lietām, ar kurām nevar tikt galā, tad ar šīs nedēļas veikumu viņš varēs būt mierā. No pārlieka optimisma tomēr jāizvairās.

Mežāzis

Spēja apjēgt lietu kopsakarības palīdzēs izstrādāt plānus, bet uzcītība un neatlaidība – tos realizēt. Var gadīties, ka dažās lietās nebūs pat jārīkojas pašam; galvenais būs radīt apstākļus, kā tas Mežāzim vajadzīgs.

Ūdensvīrs

Planētas sola sekmes profesionālajā darbībā. To nodrošinās uzcītība un neatlaidība, un arī spēja rast draugus un atbalstītājus. Darba steigā gan var gadīties piemirst par saviem mīļajiem, un tas var radīt kādu nepatīkamu situāciju.

Zivis

Daudz jaunu ideju, un, pateicoties apkārtējo atbalstam, lielāko daļu no tām arī izdosies realizēt. Tomēr viņas darītu labi, ja visu apdomātu un apsvērtu vēlreiz – planētas vedina uz savu iespēju pārvērtēšanu.

LA.lv