Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāizvairās no strīdiem! Horoskopi 27.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Iesāktās lietās šodien pastāv risks pieļaut kļūdu pēdējā mirklī, bet jaunas lietas uzsākt nevajadzētu, jo arī var gadīties dažādi pārsteigumi. Jāuzmanās no traumām, jāizvairās no strīdiem. Daudzi šodien var justies noguruši, galvenokārt emocionāli.

Auns

Partnerattiecībām dienas pirmajā pusē būs liela loma un nozīme. Iespējamas jaunas attiecības, it īpaši sievietēm – Auniem.

Vērsis

Veiksmīga būs pirmā dienas puse, kad Vēršiem būs iespēja parādīt savas radošās spējas. Tev ir jāprot šodien domāt arī netradicionāli un dalīties ar savām idejām a citiem.

Dvīņi

Pirmajā dienas pusē tu vari gaidīt dažādas labas ziņas. Tev šodien var parādīties arī jauni ģimenes locekļi, kā arī, iespējams, var izveidoties jaunas attiecības. Ja tu pratīsi piekāpties un rast kompromisus, tad šodien tev viss izdosies.

Vēzis

Daudzi Vēži atrisinās problēmas, kas ir saistītas ar dažādiem pienākumiem, ar partneriem un iepriekšējo darbu. Uzmanīgi seko līdzi savam finansiālajam stāvoklim. Un, ja naudas sāk pietrūkt, centies strādāt cītīgāk, lai labotu šo situāciju.

Lauva

Šis periods var sagādāt vilšanos attiecībās. Nevajag būvēt savā galvā pārāk ideālas attiecības – tu nedzīvo pasakā. Centies izprast un ieklausīties arī sava partnera vēlmēs un vajadzībās.

Jaunava

Iespējami uztraukumi kādu papīru vai dokumentācijas dēļ. Šī diena nebūs labvēlīga, lai formētu jaunus dokumentus un slēgtu līgumus. Šodien ieteicams sekot saviem principiem un ideāliem.

Svari

Zvaigznes šodien tev sola daudz problēmu, mazas, neatliekamas ķibeles, kā arī nepatīkamas sarunas ar radiniekiem, kaimiņiem vai bērniem. Centies koncentrēties uz savu iekšējo pasauli un nezaudēt savaldību.

Skorpions

Šodien Skorpioni var būt nesavaldīgi. Jebkurā gadījumā centies neļauties šīm emocijām, jo, kā jau tu nojaut, ne pie kā laba tās tevi nenovedīs.

Strēlnieks

Divējāda diena. No vienas puses būsi enerģijas pārpildīts un varēsi realizēt dzīvē savas idejas. No otras puses – jutīsi, kā apkārtējie un apstākļi ir pret tevi.

Mežāzis

Tava aura šodien būs apveltīta gluži vai ar maģisku ietekmi. Tevi redzēs un pamanīs ļoti daudzi. Ja tev rodas dienas laikā kādas problēmas, centies tās risināt pats saviem spēkiem, negaidi palīdzību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu lūgumus vari izdzirdēt gan no draugiem, gan ģimenes locekļiem. Ja vari – palīdzi! Tas uzlabos jūsu attiecības un tavu garīgo pašsajūtu.

Zivis

Planētu stāvoklis sola labvēlīgu laiku ceļojumiem. Daudziem gribēsies mainīt ierasto vidi un apskatīt pasauli. Ja vien tev ir tāda iespēja – ceļo!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Maskavā izslēdz opozīciju
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
30 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 2
2 stundas