Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāizvērtē risks un jāuzlādē pašsajūta! Horoskopi 25.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Lai arī šī diena daudziem sola veiksmi naudas lietās un komercdarbībā, jābūt uzmanīgiem – iespējams arī zaudēt ievērojamus līdzekļus, ja pietiekoši racionāli neizvērtēsiet risku. Dažām zodiaka zīmēm darbs atņems daudz enerģijas un pacietības, tāpēc vajadzētu atcerēties, ka labsajūtu vislabāk ir uzlādēt kopā ar mīļotajiem cilvēkiem.

Auns

Ļoti piemērota diena dažādām komercdarbībām. Taču tas nenozīmē, ka tu vari lieki riskēt ar finansēm, jo zaudējumi var izrādīties vērienīgi. Var gadīties kāds negaidīts strīds ar ģimeni, taču tas atrisināsies veiksmīgi.

Vērsis

Šo dienu pavisam droši vari veltīt ģimenei un mīlestībai – zvaigznes sola veiksmi. Veiksies arī naudas lietās – iespējams, ka iegūsi kādu neplānotu laimestu vai prēmiju.

Dvīņi

Diena labvēlīga, lai iepazītos un tiktos ar dažādiem cilvēkiem. Taču zvaigznes brīdina arī par neplānotiem tēriņiem. Iespējamas nepatīkamas ziņas, kas var izsist tevi no līdzsvara.

Vēzis

Aktīvas “cīņas” diena, kad tev nāksies pārkāpt saviem principiem, lai aizstāvētos. Pirmā dienas puse būs veiksmīgāka – šajās stundās vari risināt dažādus jautājumus, kas saistīti ar finansēm. Otrajā dienas pusē iespējami sarežģījumi darbā, stresa situācijas, kas atņems tev daudz spēka un enerģijas. Lai pārvaldītu šo situāciju, tev kritiski jāizvērtē sava rīcība.

Lauva

Veiksmīga karjeras diena, vari vērsties arī pie priekšniecības vai citās atbildīgās organizācijās. Neatstāj bez uzmanības jaunas idejas un piedāvājumus – tie būs veiksmīgi un tev izdevīgi.

Jaunava

Šodien pieaugs tavas radošās spējas, tava seksualitāte, spēja pārliecināt. Nav izslēgta finansiāla veiksme, kas, visticamāk, būs saistīta ar laimestu.

Svari

Šodien tu varēsi veiksmīgi noslēgt dažādus darījumus, pat riskantus – veiksme tevi nepametīs. Visdrīzāk, ka tu sastapsies ar kādu problēmu privātajā dzīvē. Neskatoties uz to, izdosies piepildīt tos sapņus, kurus tu kādu laiku biji atlicis.

Skorpions

Aktīva un ļoti radoša diena, kas ļaus izpaust tev savus talantus un parādīt kolēģiem savas spējas. Parādīsies iespēja profesionālus jautājumus atrisināt un uzlabot savu finansiālo situāciju.

Strēlnieks

Iespējams, ka dienas laikā gadīsies kādas ķibeles – vienkārši esi tam gatavs. Nepatīkamas ziņas raisīs tevī daudz pārdomu, taču neķer “karstu” – ar vēsu prātu risinājums atnāks ātrāk. Šīs dienas brauciens būs nerezultatīvs.

Mežāzis

Labvēlīga diena komercdarījumiem un arī riskantām lietām, kas saistītas ar darbu. Viss noritēs gludi un tavs vārds būs izšķirošais daudzās situācijās. Tavu viedokli ņems vērā. Labvēlīgs laiks, lai tiktos arī ar savu mīļoto cilvēku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Kopumā labvēlīga diena. Pirmā dienas puse tev dāvās dvēselisku līdzsvaru un līdzcilvēku atbalsts ļaus tev uzsākt drosmīgas lietas. Veiksme tevi nepametīs arī riskantās situācijās.

Zivis

Labvēlīga diena, ko sola augstāki spēki, taču tajā palīdzēs arī kolēģi, draugi un radinieki. Lielisks laiks partnerattiecībām un mīlestībai. Sapņi var būt brīdinoši. Uguns, sērkociņi – sola ķibeles un nepatikšanas.

LA.lv