×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. augusts, 2015
Drukāt

Jakovičam savainojums, Vilde atskaitīts, uz Tbilisi brauc 13 spēlētāji (1)

LETALETA

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ainārs Bagatskis par līdzšinējo darbu teicis paldies Ričmondam Vildem; Ingus Jakovičs no kandidātu loka izkritis meniska savainojuma dēļ un tādēļ nepieciešamās operācijas dēļ.
Uz nedēļas nogalē gaidām pārbaudes turnīru Tbilisi potītes savainojuma dēļ nebrauks Andrejs Šeļakovs, savukārt Žanim Peineram tiks dota atpūta piesardzības dēļ, jo Tbilisi valda liels karstums.
Ainārs Bagatskis, Latvijas valstsvienības galvenais treneris portālam basket.lv: “Medicīniskā pārbaude apstiprināja sliktākās aizdomas – Jakovičam būs vajadzīga meniska operācija un līdz Eiropas čempionātam ierindā atgriezties viņš nepagūs. Pēc trešdienas treniņa paldies par līdzdalību gatavošanās procesam pateicām Ričmondam Vildem, kuram pagaidām vēl grūti iekļauties valstsvienības spēles modelī.
No ierindā palikušajiem 15 basketbolistiem uz Tbilisi dodas 13. Mājās paliek Andrejs Šeļakovs, kura savainotajai potītei nepieciešams rehabilitācijas kurss un Žanis Peiners. Tbilisi valda liels karstums un, izvērtējot riskus, Žanim ļausim individuāli patrenēties Rīgā un sagatavoties nākamajam pārbaudes turnīram Hamburgā. Abiem ir tādas pašas izredzes iekļūt komandas pieteikumā Eiropas čempionātam, kā ikvienam citam kandidātam un noteikti būs iespējas sevi parādīt citās pārbaudes spēlēs.
Tbilisi turnīrā turpināsim mērķtiecīgi gatavoties, pieslīpējot taktikas nianses un uzlabojot savstarpējo saprašanos. Spēlei ar Igauniju, kas būs mūsu pretiniece arī Eiropas čempionātā, būs zināms zemteksts, tomēr to nevajag pārvērtēt. Rīgā ar igauņiem spēlēsim pēdējā dienā, līdz kurai nekādi noslēpumi tik un tā vairs nebūs palikuši.”
Pārbaudes turnīrā Tbilisi no 14. līdz 16. augustam Latvijas izlases pretinieki būs Itālijas, Gruzijas un Igaunijas izlases.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Valmierā varētu uzspēlēt ari Vilde,kolēģi pa cehu no amerikas ir.

Draugiem Facebook Twitter Google+