Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
3. maijs, 2016
Drukāt

Jālabo dārgais tilts

Tilta būve pilnā apmērā finansēta no Carnikavas novada domes budžeta, un tā kopējās izmaksas ir 2 729 990 eiro. Publicitātes fotoTilta būve pilnā apmērā finansēta no Carnikavas novada domes budžeta, un tā kopējās izmaksas ir 2 729 990 eiro. Publicitātes foto

Pār Gauju izbūvētajam velosipēdistu un gājēju tiltam Carnikavā atklāti vairāki defekti, kurus par saviem līdzekļiem jānovērš būvniekiem, informē pašvaldībā.

Domē skaidro, ka tilta segumam izmantotais materiāls varētu būt brāķis, tādēļ tas sācis lobīties nost. Pašvaldības aģentūras “Carnikavas komunālserviss” direktors Gunārs Dzenis norāda, ka tiltam ir 20 gadu garantija un defektus, kas atklājušies, garantijas laikā jānovērš tilta būvniekam SIA “Tilts”.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (6)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+