Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāļaujas dzīves plūdumam – ir iespējams, ka tā var nokļūt īstajā laikā pareizajā vietā! Horoskops no 21. novembra līdz 4. decembrim0

Foto: Paula Čurkste/LETA

Auns

Auns izjutīs iekšēju spriedzi, jo plānotajos darbos būs aizķeršanās. Iespējami konflikti ar amatpersonām, tāpēc jācenšas apvaldīt emocijas un izvairīties no neapdomīgas rīcības emociju iespaidā. Nav ieteicams slēgt līgumus un uzsākt kaut ko jaunu. Var kārtot juridiskos jautājumus. Var paņemt brīvdienas, lai pietiekami labi izgulētos un atpūstos. Jācenšas izvairīties no visu veidu pārslodzēm.

Vērsis

Vērsis jutīs spēku izsīkumu, un tas atstās iespaidu uz garastāvokli. Tāpēc jāseko līdzi tam, ko runā, jo citiem pateiktais vēlāk pašam var radīt sarežģījumus. Iespējama patīkama iepazīšanās vai atkalredzēšanās ar sen nesatiktu cilvēku. Piemērots laiks, lai dotos ceļojumā vai apgūtu jaunu vaļasprieku. Pašsajūtas uzlabošanai ieteicams veikt elpošanas vingrinājumus un uzturēties labi vēdinātās telpās.

Dvīņi

Dvīņi būs neapmierināts ar to, kas notiek pašu dzīvē, un neredzēs iespēju rast tam risinājumu. Tomēr šis nav piemērotākais brīdis, lai ļautos dzīves pašplūsmai. Būs sajūta, ka nekas nenotiek, kā plānots. Lai izvairītos no pesimistiskā noskaņojuma, pietiekami daudz laika jāatvēl atpūtai un miegam. Nav ieteicams lietot alkoholu un citas apreibinošas vielas. Nav piemērots laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu un slēgtu līgumus.

Vēzis

Vēzim nāksies laiku veltīt bērniem un sev tuviem cilvēkiem. Kopīga darbošanās satuvinās un ienesīs jaunas vēsmas attiecībās. Piemērots brīdis, lai sarūpētu dāvanas un saplānotu Ziemassvētkus un Jaunā gada sagaidīšanas ballīti. Viss izdosies lieliski, ja necentīsies visiem pierādīt savu taisnību. Nedrīkst ļauties slinkumam, plānotos darbus atlikt uz vēlāku laiku. Pašsajūtas uzlabošanai jāseko līdzi ēšanas paradumiem

Lauva

Lauvai būs jāsamierinās, ka šoreiz nav situācijas noteicēja. Tas radīs spriedzi, tādējādi iespējami konflikti. Lai mazinātu spriedzi, jācenšas apvaldīt emocijas un lietišķi jārisina jautājumi. Der atcerēties teicienu: “Kā mežā sauksi, tā atskanēs,” – kas tiešā veidā skar attiecību veidošanu ar citiem cilvēkiem. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu, slēgt līgumus, ieguldīt naudu un veikt lielus pirkumus.

Jaunava

Jaunavai novembra otrajā pusē labvēlīga situācija, lai veiktu kardinālas pārmaiņas vai uzsāktu kaut ko jaunu, jo tas labvēlīgi ietekmēs turpmākos notikumus. Šajā laikā svarīgi ir sevi disciplinēt un izdarīt to, kas jādara, neatliekot uz vēlāku laiku. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no krāmiem un novecojušām lietām. Jāseko līdzi pašsajūtai, veselībai un jāstiprina imunitāte. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un augļi.

Svari

Svariem būs sajūta, ka viņu dzīvē iestājusies rutīna, tāpēc nāksies pašiem ieplānot sev patīkamas nodarbes, lai pelēkajā ikdienā ienestu dažādību un prieku. Šajā laikā nav ieteicams uzturēties vietās, kur ir daudz cilvēku, jo organisms būs uzņēmīgs pret vīrusiem. Jācenšas izvairīties no steigas un stresa. Lai atvairītu nomāktību, iededziet sveces, klausieties mūziku un baudiet garšīgus ēdienus.

Skorpions

Skorpionam būs sajūta, ka ir pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi savā dzīvē, tāpēc rūpīgi jāizvērtē, kas prasās pēc pārmaiņām. Lai vieglāk būtu paraudzīties uz savu dzīvi no malas, ieteicams paņemt brīvdienas nedēļas nogalē un doties nelielā ceļojumā. Skats no malas palīdzēs labāk izprast visu kopumā. Enerģijas atjaunošanai ieteicams pietiekami izgulēties un uzturā lietot vitamīniem bagātu un dabisku pārtiku.

Strēlnieks

Strēlnieks izjutīs spēku izsīkumu, un tas atstās iespaidu gan uz pašsajūtu, gan garastāvokli. Šajā laikā jācenšas izvairīties no steigas, fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes, jo tas var kaitēt veselībai. Nav ieteicams uzturēties vietās, kur pulcējas daudz cilvēku. Jāuzturas labi vēdinātās telpās, uzturā jālieto augļi un dārzeņi, kā arī jāstiprina imūnsistēma.

Mežāzis

Mežāzis jutīs spēku pieplūdumu un ņems iniciatīvu savās rokās. Labvēlīgs laiks savu ieceru realizēšanai. Kaut dzīvē viss rit savu gaitu, tomēr nedrīkst ļauties pašplūsmai, jo garām palaistās izdevības tik drīz neatgriezīsies. Pat ja kaut kas nenotiek, gluži kā plānots, der atcerēties, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Jābūt gatavam dzīves izaicinājumiem, jo tas pavērs jaunas, vēl nebijušas iespējas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram iespējamas pārmaiņas darbā, tāpēc jācenšas apkārt notiekošo neuztvert personiski. Pārāk liela emocionalitāte var nelabvēlīgi ietekmēt turpmākos notikumus. Jāļaujas dzīves plūdumam un jāvēro, kas notiek apkārt, jo iespējams, ka tā var nokļūt īstajā laikā pareizajā vietā. Piemērots laiks, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm. Var sāktu kaut ko jaunu. Nedrīkst steigā un emociju uzplūdā pieņemt lēmumus.

Zivis

Zivīm labvēlīgi apstākļi plānu un ieceru realizēšanai, tikai jāuzmanās, lai pašas visu nesabojā. Ja ne viss rit, kā plānots, tas nenozīmē, ka rezultāts netiks sasniegts. Ja rodas sarežģījumi, jāturpina darboties, nevis jāmeklē kaut kas jauns. Brīvajā laikā var doties ceļojumā, apmeklēt kursus, seminārus un izglītojošus pasākumus. Piemērots laiks dažādām garīgajām praksēm. Nedrīkst ļauties slinkumam un ikdienas rutīnai.

LA.lv