Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Latvijai atkal jāmaksā atlīdzība
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) palāta no Latvijas piedzinusi 13 768 eiro par labu sūdzības iesniedzējai, kura sūdzējās par nelikumīgu medicīnisko datu iegūšanu un apstrādi, tādējādi atzīstot, ka ir noticis Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas pārkāpums. ECT palāta no Latvijas piedzinusi arī 5000 eiro par labu Andrim Ternov­skim. Tiesa secināja, ka tiesvedības gaita Ternovska civilprasībā pret Valsts robežsardzi par viņa atjaunošanu dienestā neatbilda Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas prasībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevis Latvijai,bet Latvijas nodokļu maksātājiem atkal kārtējo reizi jāmaksā par valsts pārvaldes institūcijas darbinieku NEPROFESIONALITĀTI.KAUNS !!! Cik ilgi vēl maksāsim par šādu bezatbildīgu stulbumu!?!

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+