Mobilā versija
+17.5°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Latvijai atkal jāmaksā atlīdzība
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) palāta no Latvijas piedzinusi 13 768 eiro par labu sūdzības iesniedzējai, kura sūdzējās par nelikumīgu medicīnisko datu iegūšanu un apstrādi, tādējādi atzīstot, ka ir noticis Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas pārkāpums. ECT palāta no Latvijas piedzinusi arī 5000 eiro par labu Andrim Ternov­skim. Tiesa secināja, ka tiesvedības gaita Ternovska civilprasībā pret Valsts robežsardzi par viņa atjaunošanu dienestā neatbilda Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas prasībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevis Latvijai,bet Latvijas nodokļu maksātājiem atkal kārtējo reizi jāmaksā par valsts pārvaldes institūcijas darbinieku NEPROFESIONALITĀTI.KAUNS !!! Cik ilgi vēl maksāsim par šādu bezatbildīgu stulbumu!?!

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+