Uncategorized

Jāņa Paukštello laulība tuvojas pilngadībai 16

Foto: LETA

Kā žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj aktieris Jānis Paukštello (66), Dailes teātrī viņš oficiāli nav kopš 16. jūnija, bet par darba trūkumu sūdzēties šobrīd nevarot. Ir gan izrādes “Tobāgo!”, gan koncerti, gan izrādes “Zelta kristiņš”, kas paredzētas Latgalē. Arī nākamā vasara jau darbiem aizpildīta.

Paukštello atklāj, ka depresija viņu neskar un no teātra neviens viņu nav atlaidis. Morāli viņš esot bijis prom jau no pērnā gada Ziemassvētku koncerta, kad ļoti sāpējusi mugura un pirms diviem gadiem, kad no jauna satraumējis avārijā cietušo kāju. Šobrīd aktieris ir 3. grupas invalīds un nekautrējas valkāt ortopēdisko zābaku. Antidepresantus viņš nelietojot. Vienīgie antidepresanti aktierim esot dziedāšana un reizēm kādas glāzītes pacelšana.

Tautā mīlētais aktieris atzīst, ka sen viņam nav bijusi tāda brīvība. Ar sievu Elīnu (43) aktieris nākamgad svinēs 18 gadu kāzu jubileju. Ģimenē aug piecpadsmitgadīgais Raimonds Dāvids, kurš mācās Rīgas 5. speciālajā internātpamatskolā (puisim ir epilepsija un viņam vajadzīga pastiprināta uzmanība) un septiņpadsmitgadīgais Jānis Jēkabs, kurš pamatskolu pabeidzis Rīgas Doma kora skolā, iegūstot kormeistara kvalifikāciju un šobrīd turpina mācības Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā.

Elīna Jānim ir blakus gan ikdienā, gan vadājot uz koncertiem. Jānis atklāj, ka Elīna mācījusies Rīgas 6. vidusskolā ar mūzikas novirzienu un ļoti labi orientējas mūzikā un ir apveltīta ar lielisku ritma izjūtu, kas palīdzot koncertos, ja Jānim uz skatuves nojūkot ritms. Par gadu gaitā sakrāto naudiņu, ģimene iegādājusies zemes gabalu un nelielu mājiņu Murjāņos.

Abi uzskata, ka viņu satikšanās bijusi Dieva nolemta. Elīna atklāj, ka lepojas ar Jāni. “Un man, pateicoties Jānim, ir iespēja tikties ar tik lieliskiem cilvēkiem, kā Raimonds Pauls, Uldis Marhilevičs un citiem.” Savukārt Jānis uzskata, ka šo laiku, kuru abi ir kopā, Elīna viņam ir uzdāvinājusi. “Visi tevi mīl! Visi man saka – tev ir Elīna, tāpēc esi tu!”

LA.lv