×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. jūnijs, 2014
Drukāt

Jāņa Petera konkursiņš noslēdzies. Uzzini, kurš ies uz koncertu! (1)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Noslēdzies konkurss par biļetēm uz lielkoncertu “Jānim Peteram 75. No Jāņiem līdz Pēteriem…” 28. jūnijā 19:00 Arēnā Rīga!

Atbilde uz konkursa jautājumu, nosauciet vismaz septiņus māksliniekus (mūziķus , komponistus), kuri piedalīsies koncertā “Jānim Peteram 75”. Koncertā piedalīsies Igo, Ance Krauze, Intars Busulis, Marija Naumova, Viktors Lapčenoks, Aija Andrejeva, Andris Ērglis, Ingus Pētersons, Dita Lūriņa, Dainis Skutelis, Antra Stafecka, Atis Auzāns, Jānis Paukštello, Dzeguzīte, Dailes un Leļļu teātra aktieri, Rīgas Doma zēnu koris, apvienotais Petera dziesmu koris un citi izpildītāji. Uz skatuves kāps arī maestro Raimonds Pauls, komponisti Mārtiņš Brauns un Valdis Zilvers, dziesmām jaunos Jāņa Strazda aranžējumos, instrumentālās grupas, solistu un 500 koristu izpildījumā diriģenta Inta Teterovska virsvadībā atkal iegūstot jaunu elpu un skanējumu.

Paldies visiem, kas piedalījās!

Pēc nejaušības principa ielūgumu 2 personām uz koncertu “Jānim Peteram 75. No Jāņiem līdz Pēteriem…” 28. jūnijā 19:00 Arēnā Rīga saņem Arnis Brencis, Ineta Grandāne un Viktorija Grumolde.

Apsveicam! Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tavs labi audzinātais dēls Krisjanis ir ļoti uzticams kadrs SC partijai, jo to iespējams ir akceptējusi un rekomendējusi arī Putina partija”Vienota Krievija”. K.Peters savā laika, kad tēvs J.Peters bija Latvijas vēstnieks Krievijā, viņu iekārtoja prestižajā
    Ārpolitikas institūtā, kur savā laika pieņēma tikai kompartijas un VDK darbinieku bērnus un tā bija PSRS spiegu kaltuve. Nedomāju, ka šodien ir kas mainījies. Kā to varēja panākt tēvs J.Peters, ir jautājums? Tas ir viens. No PSRS laikiem šā instiūta beidzēji bija un tika gatavoti kā diplomāti un VDK ārējās izlūkošanas aģenti. Jautājums, kā ir K.Peteru, jo arī sieva viņam ir no tā paša institūta, ar kuru viņš atbrauca uz Latviju. SC partijai tas ir ieguvums, ar savu latvisko uzvārdu un Petera uzvārdu no Ļenina laikiem. Vai Latvijai tas ir ieguvums? Nezinu. Šaubos!

Draugiem Facebook Twitter Google+