Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. decembris, 2015
Drukāt

Jāņa Vaišļas meitiņa uzzīmējusi pateicību visiem, kas atbalstījuši tēti (1)

Foto: Jāņa Vaišļas Facebook konts.Foto: Jāņa Vaišļas Facebook konts.

Ceļotājs un Chaula.tv producents Jānis Vaišļa, kuram sabiedrība un draugi īsā laikā ziedoja sirds transplantācijai nepieciešamos 120 000 eiro, šodien savā Facebook kontā publiskojis aizkustinošu pateicību.

“Zvans pie dzīvokļa durvīm… Pēc īsa brīža es dzirdu savas meitiņas balsi: “Tēti, tēti! Gordona (apakšējo kaimiņu suns) saimnieki atnesa tavai sirsniņai naudiņu.”

Es guļu un domāju – kādi sirsnīgi cilvēki “apskauj” manu likteni šajā Ziemassvētku laikā. Paši būdami pensionāri viņi dalās ar savu “nebalto dienu ietaupījumiem”, kas manā dvēselē pārvēršas mīlestībā un bezgala pateicībā.

Labestība tiek dota ne tikai internetā vai caur telefonu, bet arī uz ielas, kur cilvēki pienāk klāt un novēl man veiksmi. Paldies Jums visiem, kas par mani domā labas domas un ziedoja! No šī mirkļa cīņas rezultāts būs manā garaspēkā un ārstu rokās. Apsolu… nu ko es varu “apsolīt”… darīšu ko varēšu un “degunu zemē nenokāršu”!

Pateicībā mana sieva uzcepa cepumus un meitiņa uzzīmēja kartiņu. Tas ir Jums no manas ģimenes, žēl tikai ka nav iespējas digitālas lietas nogaršot…”

Kopš piektdienas, kad tika izplatīts aicinājums ziedot Jānim Vaišļam nepieciešamajai sirds transplantācijai, ziedotāji bija savākuši gandrīz 96 000 eiro, savukārt draugi šodien kopīgi savākuši atlikušo summu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es vēlētos nodot ziņu šīs vietnes autoriem/teksta papildinātājiem, ka virsraksts neatbilst teksta saturam.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+