Latvijā
Rīga

Jāņem vērā! Rīgā būtiski ierobežos satiksmi festivāla “Baltica” laikā0

Foto – Timurs Subhankulovs

Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica” laikā šajā nedēļas nogalē daudzviet Rīgā būtiski tiks ierobežota satiksme, portāls LA.lv uzzināja Rīgas domē (RD).

Saistībā ar festivāla atklāšanu no 15.jūnija plkst. 20.00 līdz 17.jūnija plkst. 2.00 daudzviet Rīgā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana: Zigfrīda Anna Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai; Zigfrīda Anna Meierovica bulvāra kreisajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai;
Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Krišjāņa Barona ielas labajā pusē, posmā no Raiņa bulvāra līdz Radio ielai; 11. Novembra krastmalas abās pusēs, posmā no Vanšu tilta līdz apgriešanas vietai pie Akmens tilta.

Savukārt no 15.jūnija plkst. 20.00 līdz 17.jūnija plkst. 14.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Nīcgales ielas abās pusēs, posmā no Purvciema ielas līdz Augusta Deglava ielai un Citadeles ielas labajā pusē, posmā no Kronvalda bulvāra līdz Miķeļa ielai.

Tāpat no 16.jūnija plkst. 9.30 līdz 17.jūnija plkst. 2.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Oskara Kalpaka bulvāra labajā pusē, posmā no Elizabetes ielas līdz Antonijas ielai.

Ierobežojumi noteikti arī 16.jūnijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 22.00 Skanstes ielas labajā pusē, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Sporta ielai un no 15.jūnija plkst. 20.00 līdz 17.jūnija plkst. 24.00 Krišjāņa Barona ielas labajā pusē, posmā no Elizabetes ielas līdz Merķeļa ielai.

Jāņem vērā arī, ka 16.jūnijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 16.00 tiks kontrolēta un nepieciešamības gadījumā aizliegta kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanālā posmā no Kronvalda bulvāra tilta līdz Radio ielas piestātnei.

Tostarp pasākumu laikā 16.jūnijā no plkst.11.00 līdz pasākuma beigām tiks aizliegta velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme Brīvības laukumā un citās pasākuma norises vietās.

LA.lv