×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. jūnijs, 2012
Drukāt

Jāņi kopumā nosvinēti mierīgi

Foto - BNSFoto - BNS

Jāņi kopumā nosvinēti mierīgi un lielie publiskie pasākumi beigušies bez starpgadījumiem, un nav reģistrēts pat neviens huligānisma gadījums, intervijā LTV raidījumam “Labrīt, Latvija!” sacīja Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes nodaļas priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends.

“Atpūsties mēs protam diezgan labi,” atzina Feierābends.

Viņš norādīja, ka kopējais policijā reģistrēto notikumu skaits brīvdienās pat ir krities – tas ir bijis par apmēram 200 notikumiem mazāks nekā citās brīvdienās.

Feierābends atzina, ka arī uz ceļiem nav notikušas traģiskas avārijas, taču šie Jāņi ir bijuši bēdīgi saistībā ar negadījumiem uz ūdens, jo noslīkuši kopumā trīs cilvēks. Viņš atgādināja, ka visām airu laivām ir savs obligātais aprīkojums – laivā obligāti ir jābūt glābšanas vestei, liekšķerei vai spainim, ar ko izsmelt ūdeni, un arī ūdensdrošam lukturim.

Šogad veikti īpaši reidi sākot no 21.jūnija līdz pirmdienai ieskaitot un policija kopumā pārbaudījusi vairāk kā 28 tūkstoši vadītāju, no kuriem kopumā alkoholisko un apreibiņošo vielu ietekmē pieķerti 284 vadītāji, no kuriem Līgo dienā 23.jūnijā pieķerti 95 auto un velosipēdu vadītāju, savukārt Jāņu dienā – 111 vadītāji.

Feierābends atzina, ka salīdzinājumā ar citiem gadiem, situācija ir līdzīga. Viņš gan uzsvēra, ka plānveidīgās kampaņas noteikti ir devušas rezultātu, jo situācija nav kļuvusi sliktāka.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+