×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Jāni Šmēdiņu kronē par Pludmales karali

Foto no Latvijas Volejbola federācijas arhīvaFoto no Latvijas Volejbola federācijas arhīva

Rīgas pludmales sporta centrā “Brazīlija” jau ceturto reizi notikušajā turnīrā piedalījās abi mūsu pludmales volejbola dueti, kuri nākamās nedēļas beigās startēs olimpiskajās spēlēs Londonā. 


 

Tika izspēlēti trīs mači – pa vienam setam, turklāt katrs citādā partneru sastāvā. Vispirms Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš uzveica Mārtiņu Pļaviņu un Ruslanu Sorokinu (21:14), pēc tam Šmēdiņš un Pļaviņš – Samoilovu un Sorokinu (21:16), visbeidzot Šmēdiņš un Sorokins – Samoilovu un Pļaviņu (21:12). Tā kā vienīgais visām trim uzvarām savu roku bija pielicis Jānis Šmēdiņš, viņu kronēja par Pludmales karali. Pirms trim gadiem šo titulu ieguva Jāņa brālis Toms Šmēdiņš.

Publikai bija iespēja noskatīties arī visiem noteikumiem atbilstošu pludmales volejbola spēli. Tajā Pļaviņš un Šmēdiņš pārspēja Samoilovu un Sorokinu ar 2:1 (17:21, 21:16, 15:13), revanšējoties viņiem par zaudējumu pirms dažām dienām “Grand Slam” turnīrā Berlīnē.

Notika arī labdarības akcija, izsolē pārdodot skatītājiem gan turnīra dalībnieku kreklus, kuros viņi svīduši Pasaules kausa izcīņas mačos, gan arī ASV, Brazīlijas un Vācijas pludmales volejbola zvaigžņu valkātos. Par pašu vērtīgāko atzina olimpiskā čempiona amerikāņa Filipa Dālhauzera kreklu, kura nosolītājam nebija žēl 300 latu. Akcijas kopējais ieguvums Ls 955 atdots labdarības portāla ziedot.lv projektam “Mazajām sirsniņām”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+