Sports
Basketbols

Janičenoks jauno Ventspils modeli vērtē kā talantīgāku un uz papīra spēcīgāku 16

foto – bkventspils.lv

“Nezinu, vai komanda būs spēcīgāka un spēlēs labāk, bet salīdzinot ar pagājušo gadu ir garāks rezervistu soliņš, fiziski spēcīgāki spēlētāji un tā ir talantīgāka. Uz papīra esam daudz daudz labāki kā pagājušajā gadā,” viens no BK “Ventspils” līderiem Kristaps Janičenoks paudis kluba sagatavotajā video sižetā par gatavošanos jaunajai sezonai.

Aizvadītās sezonas izskaņā Janičenoks kājas savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt LBL čempionāta izšķirošajās cīņās. Visticamāk, ka BK “Ventspils” bez Kristapa nāksies iztikt arī jaunās sezonas sākumā, taču spēlētājs jau piedalās individuālos rīta treniņos. “Vakara treniņos, kad ir kontakts un grūstīšanās, vēl nevaru piedalīties. Bet nepiekrītu prognozēm, ka Ziemassvētki man būs jāsagaida dīvānā. Muļķības!” pārliecināts par drīzu atgriešanos laukumā ir Janičenoks.

Komandas galvenais treneris Kārlis Muižnieks pagaidām ir izvairīgs: “Kāds būs komandas modelis pēc mēneša, vēl pateikt nevaru.”
Kāds tas ir pašreizējā gatavošanās posmā, jau vairāk kā mēnēsi pēc komandas pirmā treniņa, varēs novērtēt Liepājas olimpiskās centra kausa izcīņā šīs nedēļas nogalē. 8. septembrī BK “Ventspils” pretinieki būs Artūra Štālberga trenētā “Ņižņij Novgorod” komanda no Krievijas, 9. septembrī būtiski sastāvu pastiprinājusī Paņevēžas “Lietkabelis”. Vēl turnīrā piedalās “Liepāja/Triobet”, “Tartu” (Igaunija), “Parma (Krievija). Spēles par vietām notiks 11. septembrī.

Saistītie raksti
LA.lv