Sports
Basketbols

Janičenoks pateicas Ventspilij par auklēšanos un skatās ārzemju virzienā 0

foto – Ieva Čīka/LETA

Latvijas vicečempione basketbolā “Ventspils” savam kapteinim Kristapam Janičenokam nav piedāvājusi līgumu nākamajai sezonai.

Pašlaik 34 gadus vecais Janičenoks “Ventspils” klubā spēlējis kopš 2014.gada novembra. Spēlētāja līgums noslēdzās pēc iepriekšējās sezonas, bet jauna kontrakta piedāvājumu viņš nav saņēmis.
“Ar “Ventspili” pēc līguma beigām neesam kontaktējušies, klubs arī nav izrādījis nekādu interesi. Piedāvājumu no Latvijas man nav,” pauda Janičenoks. “Nesen tieši runāju ar aģentu. Viņš skatās ārzemju virzienā. No ārvalstu klubiem ir bijusi interese, taču mani nav apmierinājuši konkrēti apstākļi.”

Janičenoks jau pagājušā gada pavasarī iedzīvojās Ahileja cīpslas plīsumā, turklāt šī trauma basketbolistu mocīja arī iepriekšējā sezonā.
“Tikai pēdējos divus trīs mēnešus jūtos normāli. Uzskatu, ka man vēl ir iekšā un savus divus gadus vēl varu spēlēt. Sezonas gaitā traumas dēļ bija ļoti grūti ieiet rimtā. Paldies “Ventspilij”, kas ar mani auklējās un ļāva izārstēt savainojumu,” uzsvēra Janičenoks.

Traumas dēļ Janičenokam iepriekšējā sezona bija saraustīta. Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā pieredzējušais basketbolists 26 spēlēs vidēji iemeta 10,2 punktus, kamēr FIBA Čempionu līgas turnīrā viņam 11 mačos caurmērā 8,3 punktu.
Janičenoks iekļauts Latvijas izlases kandidātos dalībai šī gada Eiropas čempionātā.

Saistītie raksti
LA.lv