Jānis Boks Mūsā ceturtais 0

Augstāko rezultātu no Latvijas sportistiem FIA Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Mūsas trasē izcīnīja “SuperBuggy” klases braucējs Jānis Boks, gūstot ceturto vietu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Ervins Grencis SuperBuggy klasē bija septītais, bet Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē palika devītajā vietā. SuperBuggy finālā Jānis Boks startēja no piektās starta vietas. Vēlāk, pakāpies uz ceturto vietu, viņš turpināja cīņu ar čehu Petru Tureku par pjedestālu, taču Eiropas vicečempions nosedza visus uzbrukumus un latvietim trešo vietu neatdeva. Finālbraucienā, iekļūstot caur B finālu, startēja arī Ervins Grencis. Viņam šī bija pirmā sacīkste SuperBuggy klasē EČ ietvaros, tādēļ septīto vietu var uzskatīt par panākumu. Buggy 1600 klasē A finālā startēja Andris Kuļikovskis. Tiesa, trešajā kvalifikācijā Andris piedzīvoja tehnikas problēmas, tāpēc uz finālu viņam bija jāizbrauc tikai ar aizmugurējo piedziņu. Tas liedza cīnīties par augstākām pozīcijām. Kuļikovskis finišēja devītajā vietā. Diemžēl neviens Latvijas pārstāvis neizgāja uz starta TouringAutocross klasē, kurā savulaik mūsu sportistiem bijuši labi panākumi. Vienīgais šajā klasē pieteiktais mūsu braucējs Agris Brediks netika pat līdz pirmajai kvalifikācijas sērijai, jo viņa mašīnas dzinējs salūza jau treniņbraucienos. SuperBuggy klasē uzvarēja vācietis Bernds Štūbe, Buggy 1600 klasē labākais bija ungārs Kristians Šžabo, TouringAutocross uzvara ungāram Tamašam Karai, bet Junior Buggy pirmais bija čehs Vāclavs Triška. Nacionālajā B600 klasē labākais – Kaspars