Apbrīno

Jānis Bukums izdod otro albumu “Ugunslietus” un rīko koncerttūri0

Publicitātes foto

Rokmūziķa Jāņa Bukuma dibinātā grupa “Jānis Bukums” izdod jaunu albumu “Ugunslietus”. 7. aprīlī muzikālajā atpūtas klubā “9. vilnis” notiks albuma prezentācija un koncerts, kuram sekos koncertu sērija Rīgā un vairākās Latvijas pilsētās.

Grupa “Jānis Bukums” pie jaunā albuma tapšanas ir strādājusi ļoti intensīvi – kopš pirmā albuma izdošanas ir pagājis tieši gads! Pirmais albums “Dzīvs un Savādāks” bija grupas pieteikums un rokmūziķa Jāņa Bukuma atgriešanās aktīvajā mūzikas apritē, savukārt, jaunais albums rāda grupas muzikālo potenciālu, spēku un enerģiju.

Pats Jānis Bukums par jauno albumu “Ugunslietus” stāsta šādi: “Tas ir mūsu mūzikas kvalitatīvs, konceptuāli tīrs un stilistiski vienots turpinājums: enerģisks, inteliģents un spēcīgs “stadiona” roks. Albumā ir 10 jaunas dziesmas, kuru mūzikas un vārdu autori esam mēs paši. Turpinot tradīciju, ir arī viena provokācija – koverversija īru grupas “Snow Patrol” dziesmai “Chasing Cars”. Albumā ir dziesmas par meliem, mīlestību, izdomu un realitāti, kā arī pārdomas un “stāsti” par dzīvi un Latviju. Un ir arī viena ļoti personiska un sen izauklēta dziesma, kas veltīta manam tēvam. Tajā esmu mēģinājis pateikt visu to, ko nepaspēju pateikt viņam dzīves laikā, un domāju, ka tā varētu būt visu Latvijas vīriešu dziesma saviem tēviem. Esmu ļoti pateicīgs saviem grupas biedriem par ieguldīto darbu, laiku un talantu!
Uzskatu, ka albums “Ugunslietus” ir labākais veikums manā mūziķa karjerā! Joprojām mūsu devīze ir – Latvija var!”.

Prezentācijas koncertā muzikālajā atpūtas klubā “9. vilnis” 7. aprīlī plkst. 21:00 rokmūzikas fani varēs dzirdēt visas dziesmas no jaunā albuma.

Jaunā albuma “Ugunslietus” prezentācijas ietvaros ir paredzēta aktīva koncertdarbība:

• 7. aprīlī – prezentācijas koncerts – klubs “9. vilnis” (Rīga),
• 8. aprīlī – klubs “Jelgavas Krekli” (Jelgava),
• 15. aprīlī – klubs “Četri Balti Krekli” (Rīga),
• 16. aprīlī – “Nabaklab” (Rīga),
• 29.aprīlī – “Karakums” – unplugged (Rīga),
• 6. maijā – “Fontaine Palace” (Liepāja),
• 14. maijā – “Rockiklubi” (Valga),
• 20. maijā “Melnā Piektdiena” (Rīga).

Jaunais grupas “Jānis Bukums” albums “Ugunslietus” no 7. aprīļa būs nopērkams mūzikas tirdzniecības vietās, izplatītājs “Pasadena Group Promotion”. Albuma digitālais formāts būs pieejams lielākajos internetveikalos: iTunes, Spotify, Deezer u.c.

“Jānis Bukums” sastāvā muzicē: Jānis Bukums – vokāls, Artūrs Račinskis – ģitāra, Andrjus Jaņuns – bass, Artūrs Liede – ģitāra, Filips Batarags – bungas.

Grupas vokālists un dibinātājs ir viens no smagā roka pionieriem Latvijā Jānis Bukums. Viņš aktīvi un pamanāmi darbojas rokmūzikā kopš 1989. gada, kad sāka solista gaitas grupā „Monro”, pēc tam dziedot arī tādās grupās kā „Miss America” un “Dr.Blue&Dinamo”. Populārākās Jāņa Bukuma dziedātās dziesmas – “To piedodu es tev” un “Lūgšana” – jau ir kļuvušas par Latvijas roka klasiku.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Francijas pirmā lēdija Bridžita Makrona veikusi sejas plastikas operāciju, lai izskatītos jaunāka
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Sabiedrībā pazīstami vīri Rīgas centrā uzspēlē aizraujošu basketbolu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Harijs un Megana Mārkla nokaitina vides aizsardzības aktīvistus: žēl, ka viņu vārdi un darbi nav viens un tas pats!
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 minūtes
SD
Sandra Dieziņa
Latvijā
FOTO, VIDEO: Jaunpilieši nevēlas palikt nomalē 1
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
VK sagatvojusi atzinumu par LU rektora vēlēšanām
54 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Traģiskas ziņas no Vidzemes: dzīvojamās mājas ugunsgrēkā bojā gājis nepilngadīgais
3 stundas
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
5 stundas