×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. februāris, 2013
Drukāt

Jānis Jarāns Daugavpils teātrī iejutīsies hipnotizētāja lomā

foto - publicitātesfoto - publicitātes

7. martā Daugavpils teātra Lielajā zālē notiks Ivara Lūša režisētās komēdijas latviešu valodā „Ekstrasensa cīņa” pirmizrāde. Galvenajās lomās Jānis Jarāns, Ritvars Gailums un Kristīne Veinšteina; scenogrāfs Egils Viļumovs; kostīmu māksliniece Jūlija Ļaha; mūzikas autors Silvestrs Zemgals.

„Ekstrasensa cīņa” ir smieklīga izrāde par jūsu kaimiņiem, kas top kā latviskā versija februārī iestudētajai I. Lūša izrādei krievu valodā „Melu detektors”, kas uzvesta pēc mūsdienu krievu dramaturga Vasīlija Sigareva darba ar tādu pašu nosaukuma.

Vienu no galvenajām lomām izrādē spēlēs Jānis Jarāns, kuram šī būs jau otrā parādīšanās uz Daugavpils teātra skatuves šajā sezonā. Pirms tam mākslinieks atveidojis arī vienu no galvenajām lomām izrādē „Vosorys saulgrīžu burvesteibys”.

Iestudējums ir par vienkāršu ģimeni, par laulāto pāri, kurš ir pelēkās ikdienas, vispārējās neapmierinātības un sadzīves nogurdināts. Viņš slēpjas aiz avīžu atvērumiem un domā par iedzeršanu. Viņa mūždien uzvilkusies un ar kaut ko neapmierināta. Liekas, ka šajā ģimenē nekas vairs nevar mainīties, bet….. Pēc kārtīgas iedzeršanas vīrs noslēpj naudu un gribēdams vairs nespēj atcerēties, kur to ir nolicis, līdz sieva emociju vadīta nolemj lūgt hipnotizētāja palīdzību, bet kurš to būtu domājis, ka šis brīnumu seanss atklās daudzus citus negaidītus jaunumus un pārsteigumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+