×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
27. maijs, 2018
Drukāt

Jānis Junkurs ir nekustamo īpašumu aģents, domā par politiku (5)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Nozvērējies deputāta "pienākumus pildīt godīgi un pēc labākās apziņas", deputāts Junkurs 2014. gada 4. novembrī jau pēc pāris minūtēm skrēja nodot iesniegumu par mandāta nolikšanu, atbrīvojot ceļu uz Saeimu zem svītas palikušajai Solvitai Āboltiņai. Citi politiķi par to ironizēja, piemēram, Nacionālās apvienības politiķis Einārs Cilinskis ietvītoja: "Junkura mandāts varētu folklorizēties, līdzīgi kā Pirra uzvara. Kaut tu junkura mandātu dabūtu!"

Bijušais Saeimas deputāts Jānis Junkurs, kurš šā parlamenta sasaukuma pilnvaru pirmajā dienā nolika savu mandātu un parlamentā iekļuva Solvita Āboltiņa, pašlaik strādā par nekustamo īpašumu aģentu, bet neizslēdz iespēju atgriezties politikā.

Kad Junkurs paziņoja par mandāta nolikšanu, viņš apgalvoja, ka saņēmis darba piedāvājumu no kāda Honkongas uzņēmuma. Taujāts par šo darbu, Junkurs norādīja, ka viss nav sanācis tā, kā bija plānots.

Junkurs gan toreiz, gan pašlaik deputāta mandāta nolikšanu neuzskata par kļūdu.

Junkurs bija “Vienotības” biedrs un no partijas oficiāli nav izstājies. Runājot par iespējamu atgriešanos politikā un dalību Saeimas vai Eiropas Parlamenta vēlēšanās, Junkurs teica, ka šādu iespēju neizslēdz, tomēr sīkāk par šo jautājumu runāt esot pāragri.

Kā ziņots, Solvita Āboltiņa šā gada sākumā nolika deputātes mandātu un atgriezās diplomātiskajā dienestā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Labāk lai viņš tikai domā

  2. Junkuram tagad ir reāla iespēja, rudā jau ir prom! 😀 Politiskā prostitūcija!

  3. Viņš jau reiz izdomāja un “pārdevās” rudās vārdā. Tādām pērkamām dvēselēm politikā NAV vietas. Lai tirgojas tālāk. Viss stāsts par Honkongu, manuprāt, jau no paša sākuma bija izdomājums acu aizmālēšanā.

  4. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

    saņemtā nauda par vietu beigusies?

  5. Junkuru jau neviens vairs par pilnu nenems

Draugiem Facebook Twitter Google+