×
Mobilā versija
+11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
29. janvāris, 2014
Drukāt

Jānis Kvēps: Emocijas ir ļoti spēcīgas

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas hokeja izlases ilggadējais ārsts Jānis Kvēps ziņu, ka Sandis Ozoliņš izvēlēts par Latvijas karognesēju Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā uztvēra ar asarām acīs un patiesu aizkustinājumu.

“Man emocijas tiešām ir ļoti spēcīgas,” “LA” sacīja Kvēps. “Visu mūžu esmu pavadījis hokejā, viņš ir trešais karognesējs no hokejistiem. Tāpēc arī man asaras. Kad Artūrs Irbe un Harijs Vītoliņš nesa, biju jaunāks un emociju bija mazāk. Sandis ir pelnījis šo godu, jau no sākuma biju pārliecināts, ka viņš nesīs. Sandis  dzīvē izgājis cauri daudzām peripētijām un pacēlies tik augstu. Viņš ir cilvēks ar lielo burtu. Kad Sandis 2006. gadā paziņoja, ka beidz karjeru izlasē, es tam īsti neticēju. Sirds dziļumos vienmēr domāju, ka viņš atgriezīsies. Ceļazīmi uz Sočiem lielā mērā izcīnījām pateicoties Sandim. Visa komanda bija nozīmīga, bet Sandis visiem bija kā atbalsta punkts.

Nezinu, kā būs Sočos, bet Soltleiksitijā situācija bija tāda, ka karognesējs varēja pakrist. Zem tribīnēm pirms iziešanas stadionā visi skrēja (vajadzēja iedzīt priekšējos, lai nav starpas), bija tumšs un nevarēja saprast, kas notiks. Gribu, lai Sandis godam ienes Latvijas stadionu karogā un viss būtu pa pirmo. Ar Sanda veselību mēs tiksim galā un tur viss būs kārtībā.

Man prieks, ka arī Herberts Vasiļjevs ir atgriezies. Ņemot vērā viņa profesionalitāti, kā atdodas spēlei un cik ir godīgs, varu teikt tikai labākos vārdus.

Novēliet man, lai Sočos ir maz darba. Tas būtu ļoti labi. No citiem sporta veidiem gribētos redzēt mūsu skeletonistu un bobslejistu startu. Tad man būs jābrauc prom no Zviedrijas spēles? Ehh, to gan es nevarēšu (smejas).”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+