×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. augusts, 2016
Drukāt

Jānis Lūsēns un Ingus Pētersons izdod albumu un gatavojas rudens koncerttūrei

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar dvēseliski romantiskām dziesmām no Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona jaunās programmas Rīgas romantiskākajā vietā „Sunset Lounge Riga” vakar tika prezentēts albums “Romantika”.
Aplausu, ovāciju, klausītāju un mūzikas gardēžu atzinības pavadīta, programma “Romantika” skanējumu uzsāka jau pavasara koncertos. Tagad no 12. oktobra Rīgā, Mūzikas namā Daile atsāksies rudens koncerti un turpināsies arī citās Latvijas pilsētu koncertzālēs.
„Darbs pie albuma bija sarežģīts un ļoti interesants”, ar paveikto apmierināts skaņas meistars Jānis Lūsēns. „Savienot vienā programmā dažādus mūzikas stilus – kamermūziku, džezu, akadēmiskās un vēl salonmūzikas elementus tā, lai tie viens otram netraucētu, nudien nebija vienkārši, par ko vēlos uzteikt albuma skaņu režisoru Jāni Lūsēnu junioru, kurš paveicis ļoti lielu darbu. Gandarī arī tas, ka ierakstā skan tikai dzīvie instrumenti.”
Programmas solists, izcilais latviešu tenors Ingus Pētersons atzīst, ka klausītāju mīlestībā un mūzikā „ieguvis jaunu elpu”, un ar nepacietību gaida rudens sesijas koncertus.
Dzīvesprieks, alkas, humors un viegla koķetērija – šādu noskaņu albumā un koncertos ROMANTIKA rada mūziķu komanda – pie klavierēm pats Jānis Lūsēns, čellists Ivars Bezprozvanovs, akordeonists Kaspars Gulbis, bundzenieks Harijs Gūtmanis un ģitārists Jānis Lūsēns juniors.
“Romantikas” koncerttūres rudens koncertu sesijas pirmajam koncertam 12. oktobrī Rīgā, Mūzikas namā “Daile”, sekos koncerti 15. oktobrī Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”, 16. oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, 20. oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un citviet Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+