×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. jūnijs, 2017
Drukāt

Deviņu klašu izglītība, krimināli gadi Anglijā…Jānis no Latgales ar biznesu Londonā (22)

1. Jānis no Latgales ar biznesu Londonā

1no8
Foto - Ilze KalveFoto - Ilze Kalve

Jāni Lāčplēsi garā auguma dēļ var pamanīt uzreiz, it sevišķi jau Londonas ielās, kur gari jūtas pat vidēja auguma latvieši. 28 gadus vecais, vienmēr pozitīvais un aktīvais latviešu puisis pagājušās vasaras beigās lielpilsētas rietumdaļā atvēra savu pirmo uzņēmumu, izmantojot britu valdības piešķirto 20 000 mārciņu (23 500 eiro) finansējumu.

Savs bizness Lielbritānijā ir ne vienam vien latvietim, tādēļ to par lielu sasniegumu grūti nosaukt, taču Jānis Lāčplēsis ir īpašs ar to, ka, par spīti Latvijā knapi iegūtajai deviņu klašu izglītībai, dzīves līkločiem, alkoholam un narkotikām ir spējis kardināli izmainīt dzīvi un sākt visu no sākuma. Atliek tikai brīnīties, cik Latvijā kādreiz cietsirdīgi izrīkojušies līdzcilvēki un pat skolotāji, nosodot bērnus par nabadzību un tēvu alkoholiķi, skolā nepārtraukti atgādinot, ka no tādiem jau dzīvē nekas nesanāks. Lai nu kā, šobrīd asaras un ciešanas ir aiz muguras, Jānis Lāčplēsis zina, ko vēlas un kā to sasniegt. “Ja es varēju, tad jūs arī varat!” apgalvo Jānis.

Lūk, kāds ir Jāņa dzīvesstāsts, ko viņš bez izpušķojumiem atklāj lasītājiem.

 1. Jānis no Latgales ar biznesu Londonā
 2. Uz skolu – lai zagtu maizi
 3. Alkohols un narkotikas Anglijā
 4. Izlīst no bedres
 5. Sapņu pilsēta Londona
 6. Jaunos biznesus atbalsta
 7. "Cilvēkiem Londonā ir daudz naudas!"
 8. Kas ir "Escape Room"

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Миша Илуксте Atbildēt

  Malacis Janis,ir patikami skatities uz tevis!Viss par ko tu stastiji musu pedejaa tiksanas reizee tev ir istenojies!Galvenais ir velme,un neatlaidiiba ejot uz savu merki!Kad Tu biji pie manis ciemos Birmingemaa,es tevi neuztveeru nopietni,kad stastiji ka velies kardinaali mainit savu dzivi, es neuztveeru tevis teikto parak nopietni, tagad kad redzu ko esi sasniedzis, ir patikami apzinaaties ka es tevi personigi paziistu,un ja kadreiz tiksimies pavisam savadaak uztversu tevis teikto!Malacis Janka, tikai uz prieksu,lai viss izdodas un visi skersli uz tava cela nav trauceklis!

 2. Labi ,ka aizbrauca uz UK ,tur ir dažādas programmas ,kas palīdz cilvēkiem ,kas cieš no atkarībām.Latvijā viņš jau būtu beigts!.Veiksmi Jums un nebrauciet atpakaļ uz Latviju ,Jūs tur neesat vajadzīgs!

 3. Jānis nemaz nedzēra,viņām slims aizkunģa dziedzeris.

 4. Malacis, Jāni ! Lai Tev veicas ! Priecīgus Līgo, bet nelīgo, kā to dara šodien Lettlandē. Mēs vakar aizbraucām prom – uz mājām. Latvijā tādas vairs mums nav un nevienam mēs neesam vajadzīgi.

 5. Bizness spēļu zāles!!! Vai tas nav tas patrs, kas viņam b’\ernībā tika nodarīts pāri un nelaime ģimenē, kad tēvs nodzēra visu?? Azaartspēles ir liela artkarība un arī tur tiek atņemta pēdējā anuda ģimenei, Vai varonim nav ienācis prātā, ka tagad viņa dēļ., kāds bērns paliek bez maizītes???

 6. Iluukste neatrodas Latgalee.

 7. vai tētis ar mammu draudzīgi dzīvo? vai tētis alko nelieto?

 8. Jjekaterina makejeva . Atbildēt

  Malacitis.Novelu tev veiksmi !

 9. Jāni! Vēlu visu to labāko! Cietsirdīga vide spēj izpostīt cilvēku likteņus.Esi izturējis! Tikai nepagurt un nepakrist.Jo nauda rada ne tikai jaunas iespējas, bet vēmi pēc visādām baudām.

 10. Taisni vai dívaini lasít ko pozitīvu par dzívi Londonà.Izsaku lídzjutíbu suñiem,nebús ko apriet.

 11. Paldies Ilzeka atradi pozitívu pieméru par Latviesa varésanu.Lai veicas Tev un Jànim!

 12. "veiksmes stāsts" Atbildēt

  nevis ražojot, bet izpumpējot cita nopelnīto…
  Mums jau pietiekami tādu, kas 365 x 24 vaiga sviedros pārdala citu saražoto, bet paši pat zobu bakstāmo skaliņu nav atšķēluši no pagales.

 13. Lai Jānim veicas un neiestājas dzīves apnikums…

Draugiem Facebook Twitter Google+