Uncategorized

Jānis Stībelis no Londonas pārved jauno bekvokālisti 1

Foto – Leta

Jāņa Stībeļa (41) jaunajā labāko dziesmu koncerttūrē “Sajūti!”, kas aizsākusies šonedēļ, viņam uz skatuves fona vokālu dziedās ne vairs jau iepazītā Iluta Alsberga (29), kas kopa ar mūziķi uz skatuves kāpa no 2012. līdz 2016. gadam, kad kļuva par māmiņu pirmdzimtajam, bet Megija Naunikas (25).

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, abi iepazinušies Londonas lidostā, kur Megija mūziķi vienkārši uzrunājusi sakot: “Čau! Ko tu dari? Klau, tu taču dziedi!”. Jānis Londonā ieraksta albumu, bet Megija pēdējos piecus gadus Londonu sauc par savām mājām. Latvijā Megija mācījies Rīgas Doma kora skolā kā klasiskā vokāliste, bet Londonā ieguvusi maģistra grādu. Žurnālam viņa atklāj, ka spēj dziedāt dažādos mūzikas stilos. Londonā viņai bijusi sava popgrupa, kā arī viņa bijusi zviedru dziedātāja Aksela Jānsona bekvokāliste.

Megija atklāj, ka labprāt veidotu veiksmīgu mūziķes karjeru Latvijā, bet šobrīd aktuālākais ir iemācīties Jāņa Stībeļa dziesmas no visiem viņa deviņiem albumiem. Un lai gan viņai ir draugs, viņa priecāsies, ja koncertos kāds uzdāvinās baltas rozes.

LA.lv