×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Jāņos Ilūkstē vīrietis nonāvē savu sievu (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

24.jūnijā agri no rīta policijā saņemta informācija, ka kādā privātmājā Ilūkstes novadā atrasts sievietes līķis. Uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca policijas darbinieki un noskaidroja, ka uz cietušās ķermeņa redzami miesas bojājumi, kas var liecināt par viņas vardarbīgu nāvi.

Kā informē policijā, Tika uzsākts kriminālprocess un veikti neatliekamie procesuālie pasākumi, kuru rezultātā uz aizdomu pamata par 1987.gadā dzimušās sievietes nonāvēšanu tika aizturēts viņas vīrs, 1968.gadā dzimis vīrietis, kurš atzinās pastrādātajā noziegumā. Turpinot izmeklēšanu, tika noskaidrots, ka svētku naktī no 23. uz 24.jūniju laulāto starpā izcēlās sadzīves rakstura konflikts, kura rezultātā vīrietis nodarīja sievietei smagus miesas bojājumus, kuri, visticamāk, bijuši par iemeslu viņas nāvei. Tāpat noskaidrots, ka konfliktsituācijas šajā ģimenē notika diezgan bieži.

Policijā uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Šobrīd tiesā tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa – apcietinājums – piemērošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. LAUKU romantika – 28-gadīgajai jaunai sievietei TĒVA vecuma vīrs – par 19 gadiem vecāks …
    Nav brīnums, ka notikuši skandāli mājās …līdz beidzot sieviete ir pagalam!

Draugiem Facebook Twitter Google+