Jansons nodrošina “Lielvārdes” florbolistiem vietu Latvijas čempionāta finālsērijā 0

Pateicoties Jāņa Jansona sekmīgajam sniegumam, par otro Latvijas vīriešu florbola čempionāta finālisti otrdien kļuva “Lielvārdes” komanda.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Pusfināla sērijas izšķirošajā, piektajā mačā “Lielvārde” ar rezultātu 8:4 (3:1, 1:1, 4:2) savā laukumā pieveica Cēsu “Lekrings” komandu, saspringtā sērijā uzvarot ar rezultātu 3-2.

Izšķirošajā mačā viens no Latvijas labākajiem florbolistiem Jansons, kurš līdera cienīgu sniegumu bija demonstrējis arī iepriekšējās pusfināla cīņās, guva trīs vārtus un izpildīja vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt pa vieniem vārtiem “Lielvārdes” labā guva Kaspars Mudelis, Juris Gribusts, Toms Akmeņlauks, Sandris Virsnītis un Mihails Kostusevs.

Zīmīgi, ka Jansons visus rezultativitātes punktus nopelnīja trešajā trešdaļā, kad palīdzēja mājiniekiem no 4:3 panākt 8:3. Tikmēr cēsniekiem pa vieniem vārtiem guva Mārtiņš Rajeckis, Jānis Rajeckis un Aleksandrs Abramovs, bet reizi pretinieki bumbiņu ieraidīja savos vārtos.

Finālā līdz četrām uzvarām “Lielvārde” tiksies ar “Ķekavas” florbolistiem, kas pusfināla sērijā ar 3-1 pārspēja “Ulbroka”/FS “Masters” vienību.

Kā ziņots, ceturtdaļfinālā “Ulbroka”/FS “Masters” ar 3-1 pieveica pagājušās sezonas čempionvienību RTU/”Inspecta”, bet “Ķekava” ar 3-0 uzvarēja Stalbes klubu “Pārgauja”. Savukārt “Lekrings” ar 3-1 ceturtdaļfinālā uzvarēja “Bausku”, bet “Lekrings” ar 3-0 pārspēja Kocēnu klubu “Rubene”.

Pēc regulārā čempionāta beigām automātiski ceturtdaļfinālam kvalificējās četras spēcīgākās komandas (RTU/”Inspecta”, “Lielvārde”, “Lekrings” un “Pārgauja”), bet vienības, kas ierindojās no 5.-12.vietai, aizvadīja astotdaļfinālu.