×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Jāņu brīvdienās ceļu remontdarbu posmos būs samazināti satiksmes ierobežojumi

Foto - LETAFoto - LETA

Jāņu brīvdienās ceļu remontdarbu posmos valsts ceļu tīklā būs samazināti satiksmes ierobežojumi, aģentūru BNS informēja Latvijas valsts autoceļu pārvaldītāja “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvji.

“Ņemot vērā svētku brīvdienas, ceļu remontdarbu posmos valsts ceļu tīklā tiks samazināti satiksmes ierobežojumi un vairumā remontposmu uz visvairāk noslogotajiem ceļiem Jāņu brīvdienās kā vienīgais satiksmes apgrūtinājums paliks ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā,” informēja “Latvijas Valsts ceļu” pārstāvji.

Vienlaikus būvdarbu posmā uz autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) paliks četri luksoforu posmi.

Ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā tiks saglabāts uz Valmieras ceļa (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam, pie Rīgas HES tilta (A5), uz Klaipēdas ceļa (A11) tiltiem pār Paurupi un Līgupi un uz autoceļa P73 Valles apkārtnē.

Savukārt Ķeguma HES tilts svētku dienās būs atvērts satiksmei.

Uzņēmumā norādīja, ka, neskatoties uz to, ka satiksmes ierobežojumu apmērs tiks samazināts, ceļu remontdarbu vietās ir jārēķinās ar vēl atlikušajiem remontdarbiem un ilgāku ceļā pavadītu laiku. Turklāt pirmssvētku dienās krasi pieaugs satiksme plūsma no Rīgas un citām lielākām pilsētām.

“Latvijas Valsts ceļi” izveidoti 2004.gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+