×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. marts, 2013
Drukāt

Janvārī ar valdības darbu bija apmierināti 24% iedzīvotāju

Foto-LETAFoto-LETA

Šā gada janvārī ar valdības darbu bija apmierināti 24% iedzīvotāju, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” dati. Ar valdības darbu pilnībā apmierināti bija 1% aptaujāto, drīzāk apmierināti – 23%, drīzāk neapmierināti – 46% iedzīvotāju, bet pilnībā neapmierināti – 23% aptaujāto. Vēl 7% aptaujāto bija grūti formulēt atbildi uz jautājumu, kā vērtē valdības darbību.

Iedzīvotāju attieksme pret valdības darbu šā gada janvārī, salīdzinot ar 2012.gada nogali, nedaudz uzlabojusies. Janvāri nedaudz biežāk pausta apmierinātība, bet neapmierinātība – nedaudz retāk.

Pērn novembrī ar valdības darbu bija apmierināti 20% iedzīvotāju, decembrī – 23%. Ar valdības darbu neapmierināti pērn novembrī bija 74%, bet pērn decembrī – 70% iedzīvotāju.

Valdības darba vērtējuma indekss šā gada pirmajā mēnesī bija mīnus 34. Pērn decembrī valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 36, bet novembrī – mīnus 40.

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā, kas veikta no 12. līdz 27.janvārim. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīves vietās, tika aptaujāti 1000 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+