×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2014
Drukāt

Janvārī “Mans Doms” tiksies ar barikāžu dalībniekiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Visu janvāra mēnesi, pieminot barikāžu notikumus, kustības “Mans Doms” vēstnieki un jaunās Rīgas Doma vitrāžas autors tiksies ar barikāžu dalībniekiem Valmierā, Limbažos, Talsos, Liepājā, Jelgavā, Bauskā, Rēzeknē un Jēkabpilī, lai kopīgi ar barikāžu dalībniekiem pieminētu 1991.gada barikāžu notikumus. Tāpat tikšanās laikā tiks stāstīts par jauno, barikādēm un Atmodai veltīto Rīgas Doma vitrāžu, ko plānots atklāt 2014. gada maijā.

Ar iedzīvotājiem janvāra izbraukumos tiksies un atmiņu stāstos par pieredzi Rīgas Domā un Doma laukumā dalīsies Rīgas Doma dekāns, vitrāžas autors Krišs Zilgalvis, projekta “Mans Doms” organizators Gatis Vectirāns, biedrības “Ascendum” valdes locekle Eva Ikstena-Strapcāne un kāds no īpašajiem viesiem.

10. janvārī, 16:00 Valmiera un 19:00 Limbaži, īpašais viesis: Artūrs Irbe
17. janvārī, 15:00 Liepāja un 19:00 Talsi, īpašais viesis: Ilze Dobele
24. janvārī, 16:00 Jelgava un 19:00 Bauska, īpašais viesis: Jānis Šipkēvics
31. janvārī, 15:00 Rēzekne un 19:00 Jēkabpils, īpašais viesis: Artūrs Irbe

“Šobrīd norit darbs pie jaunās Rīgas Doma vitrāžas “Ar degsmi par brīvu Latviju”, kas veltīta Latvijas neatkarības atjaunošanai. Jaunā vitrāža atradīsies Marijas kapelā, un tā būs vieta, kur cilvēki varēs uzkavēties, pieminot Atmodas laika notikumus. Paredzēts, ka vitrāža būs labi saredzama no Doma laukuma, šādi atgādinot par barikāžu notikumiem ikvienam garāmgājējam un pilsētas viesim”, stāsta biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+