Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
19. janvāris, 2014
Drukāt

Janvārī visdārgākā apkure Jūrmalā, Cēsīs un Olainē; lētākā – Kuldīgā un Balvos (1)

apkures_rekini

Šā gada janvārī augstākie siltumapgādes gala tarifi Latvijā ir Jūrmalā, Cēsīs un Olainē, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Šā gada pirmajā mēnesī apkures tarifs Jūrmalā ir 68,03 eiro par megavatstundu, kas ir par 10,5% mazāk nekā pirms gada, Cēsīs – 67,91 eiro par megavatstundu (par 18,23% zemāks), bet Olainē 67,6 eiro par megavatstundu (kritums par 5%). Seko Ķekava un Saldus ar attiecīgi 66,89 (kritums par 4,8%) un 66,05 (par 3,1% zemāk) eiro par megavatstundu.

Savukārt lētākā siltumapgāde Latvijā ir Balvos (48,38 eiro par megavatstundu), Kuldīgā (49,8 eiro par megavatstundu) un Madonā (50,68 eiro par megavatstundu). Seko Ludza (52,85 eiro par megavatstundu) un Līvāni (53,93 eiro par megavatstundu). Piecās pilsētās, kurās siltumapgāde ir lētākā, apkures tarifs pēdējo 12 mēnešu laikā nav mainījies.

SPRK apkopotajā informācijā ietverti apkures tarifi par 30 lielākajām Latvijas pilsētām, kurās siltumenerģija tiek nodota centralizētajā siltumapgādes sistēmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pie mums Ikšķilē, arī apkure dārgāka!!!!

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+