Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
19. janvāris, 2014
Drukāt

Janvārī visdārgākā apkure Jūrmalā, Cēsīs un Olainē; lētākā – Kuldīgā un Balvos (1)

apkures_rekini

Šā gada janvārī augstākie siltumapgādes gala tarifi Latvijā ir Jūrmalā, Cēsīs un Olainē, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Šā gada pirmajā mēnesī apkures tarifs Jūrmalā ir 68,03 eiro par megavatstundu, kas ir par 10,5% mazāk nekā pirms gada, Cēsīs – 67,91 eiro par megavatstundu (par 18,23% zemāks), bet Olainē 67,6 eiro par megavatstundu (kritums par 5%). Seko Ķekava un Saldus ar attiecīgi 66,89 (kritums par 4,8%) un 66,05 (par 3,1% zemāk) eiro par megavatstundu.

Savukārt lētākā siltumapgāde Latvijā ir Balvos (48,38 eiro par megavatstundu), Kuldīgā (49,8 eiro par megavatstundu) un Madonā (50,68 eiro par megavatstundu). Seko Ludza (52,85 eiro par megavatstundu) un Līvāni (53,93 eiro par megavatstundu). Piecās pilsētās, kurās siltumapgāde ir lētākā, apkures tarifs pēdējo 12 mēnešu laikā nav mainījies.

SPRK apkopotajā informācijā ietverti apkures tarifi par 30 lielākajām Latvijas pilsētām, kurās siltumenerģija tiek nodota centralizētajā siltumapgādes sistēmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pie mums Ikšķilē, arī apkure dārgāka!!!!

LBLA: Latvijā joprojām bio produktus saražo vairāk nekā pārstrādāLatvijā starp bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes apmēriem joprojām pastāv disproporcija, jo saražo vairāk nekā pārstrādā, tāpēc ir būtiski attīstīt tieši pārstrādi.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+