Mobilā versija
+12.3°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
20. janvāris, 2015
Drukāt

Janvārī vislielākā lietotāju aktivitāte iepazīšanās portālos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Janvārī iepazīšanās portālos tiek reģistrēta visaugstākā lietotāju aktivitāte visā gada garumā. Salīdzinājumā ar 2014. gada vidējiem rādītājiem, pirmajā 2015. gada mēnesī flirts.lv lietotāju aktivitāte pieauga par 40 procentiem un jauno reģistrēto lietotāju skaits dubultojās. Šie rādītāji ir par trešdaļu augstāki nekā tajā pašā laika periodā pagājušajā gadā.

“Pēc visiem svētkiem ir novērojams mūsu lietotāju aktivitātes pieaugums, taču pēc Ziemassvētkiem šī aktivitāte ir visaugstākā un ilgtspējīgākā. Svētku laiks bieži vien rada spriedzi un stresu vientuļiem cilvēkiem. Daži redz laimīgas attiecības savā ģimenes lokā un vēlas, lai viņiem būtu līdzīgi, citi, savukārt, vēlas atrast savu otro pusīti, lai viņi nejustos tik vientuļi,” uzskata flirts.lv direktors Andris Ungurs.

Šogad lietotāji iepazīšanās portālu sāka apmeklēt Ziemassvētku dienā. Janvāra vidū aktivitāte sasniegs maksimumu un tad lēnām sāks samazināties. Otrajā februāra nedēļā, pirms Svētā Valentīna dienas, iepazīšanās portāla apmeklējumu un jauno lietotāju skaits atkal paaugstināsies un nākamo divu nedēļu laikā nostabilizēsies.

Saskaņā ar A. Ungurs teikto šajā aspektā Latvija ne ar ko neatšķiras no citām pasaules valstīm. “Aktīvi iepazīšanās portālu lietotāji ir globāla tendence. Tikai svētki un vēlmes var atšķirties. Visaugstākā partneru tieksme uz neuzticību vērojama uzreiz pēc Mātes vai Tēva dienas. Vientuļie cilvēki reģistrējas iepazīšanās portālos uzreiz pēc Ziemassvētkiem un Lieldienām, ” apgalvo flirts.lv direktors.

Pēdējos gados jūtama jauna tendence. Iepazīšanās portālu lietotāji atgriežas pēc vairāku mēnešu prombūtnes. Šo tendenci var novērot, pateicoties mūsdienu pārlūkprogrammu iespējai saglabāt lietotāja pieteikšanās informāciju. Agrāk šādi lietotāji reģistrēja jaunus profilus, jo viņi bija aizmirsuši paroli.

2014. gada janvārī flirts.lv lietotāju aktivitāte pieauga par 30 procentiem, salīdzinot ar vidējo 2013. gada rādītāju. Iepazīšanās portālā reģistrējās par 50 procentiem vairāk lietotāju nekā parasti.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+