×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. decembris, 2012
Drukāt

Japānā iegruvis automaģistrāles tunelis

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Svētdien, 2.decembrī,  Japānā vairākās vietās iegruvis automaģistrāles tunelis, kas atrodas aptuveni 80 kilometrus uz rietumiem no galvaspilsētas Tokijas, un glābšanas operācijas dalībnieki negadījuma vietā atraduši piecus apdegušus līķus.

Tuneļa iebrukšanas rezultātā izraisījušās autoavārijas, automašīnas aizdegušās un ugunsliesmās dzīvību zaudējuši vairāki cilvēki.

Negadījuma vietā teju piecus kilometrus garajā tunelī pazuduši vismaz septiņi cilvēki.

Centieni sasniegt tos, kas pēc glābēju domām varētu būt palikuši iesprostoti zem biezajiem betona griestu paneļiem, uz vairākām stundām tika apturēti, inženieriem pastāvot bažām par jaunu iegruvumu risku.

Ugunsgrēku un katastrofu seku likvidācijas dienests paziņoja, ka ir atrasti pieci līķi, piebilstot, ka sadegusi ir arī vēl kāda cita automašīna.

“Ir iespējams, ka daļas, kas savieno griestu paneļus un balstus, vai arī paši balsti ir sabojāti, tos ir ietekmējusi zemestrīču vai garām braucoša transporta radītā vibrācija,” par negadījuma iemesliem sacīja tuneļu būvniecības eksperts Čikaosa Tanimoto.

Tunelis, kas ir izbūvēts cauri pakalniem netālu no Fudzi kalna, ir viens no garākajiem Japānā. Caur tuneli iet šoseja, kas savieno Tokiju ar valsts vidieni un rietumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+