Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
16. marts, 2016
Drukāt

Japānā iznākusi grāmata par Latvijas tautas tradīcijām (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

15. martā Latvijas vēstniecībā Japānā atvērta grāmata “Mochikaeritai Ratobia” (“Latvija, ko vēlies paņemt līdzi”). Uz prezentāciju ieradās plašsaziņas līdzekļu un tūrisma nozares pārstāvji, informē Ārlietu ministrija.

Grāmatā tās autore Akiko Mizoguči apraksta iespaidus par Latviju, latviešu dzīvesziņu un tautas tradīcijām, tradicionālajiem latviešu ēdieniem, daudzveidīgajiem amatniecības un lietišķās mākslas izstrādājumiem, to rašanās vēsturi un praktisko pielietojumu.

Akiko Mizoguči ceļoja pa dažādām Latvijas pilsētām un sirsnīgās sarunās tikās ar tautas daiļamata meistariem. Autore pievērsusi lielu uzmanību latviešu virtuves daudzveidībai un sniedz praktiskus padomus, kur iegādāties dažādus Latvijā ražotos amatniecības izstrādājumus un pārtikas produktus.

Grāmatu Mochikaeritai Ratobia laidusi klajā izdevniecība “Seibundo Shinko- sha” un pārdošanā Japānas grāmatnīcās tā nonāks 18. martā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Uģis Nastevičs Atbildēt

    Jūs domājāt “Latvija, ko vēlos pārvest mājās” 🙂

Tradicionālajā Brīvdabas muzeja gadatirgū - arī simtgadniece Emīlija TrankaleBrīvdabas muzejs nedēļas nogalē – 3. jūnijā no plkst. 9 līdz 18 un 4. jūnijā no plkst. 9 līdz 17 aicina uz tradicionālo Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu, kurš risināsies jau 47. reizi un kurā piedalīsies unikāla meistare.
Draugiem Facebook Twitter Google+