Mobilā versija
+1.3°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
16. marts, 2016
Drukāt

Japānā iznākusi grāmata par Latvijas tautas tradīcijām (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

15. martā Latvijas vēstniecībā Japānā atvērta grāmata “Mochikaeritai Ratobia” (“Latvija, ko vēlies paņemt līdzi”). Uz prezentāciju ieradās plašsaziņas līdzekļu un tūrisma nozares pārstāvji, informē Ārlietu ministrija.

Grāmatā tās autore Akiko Mizoguči apraksta iespaidus par Latviju, latviešu dzīvesziņu un tautas tradīcijām, tradicionālajiem latviešu ēdieniem, daudzveidīgajiem amatniecības un lietišķās mākslas izstrādājumiem, to rašanās vēsturi un praktisko pielietojumu.

Akiko Mizoguči ceļoja pa dažādām Latvijas pilsētām un sirsnīgās sarunās tikās ar tautas daiļamata meistariem. Autore pievērsusi lielu uzmanību latviešu virtuves daudzveidībai un sniedz praktiskus padomus, kur iegādāties dažādus Latvijā ražotos amatniecības izstrādājumus un pārtikas produktus.

Grāmatu Mochikaeritai Ratobia laidusi klajā izdevniecība “Seibundo Shinko- sha” un pārdošanā Japānas grāmatnīcās tā nonāks 18. martā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Uģis Nastevičs Atbildēt

    Jūs domājāt “Latvija, ko vēlos pārvest mājās” 🙂

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+