AFP/LETA

Japānas izlase kā pirmā kvalificējusies Pasaules kausa finālturnīram 0

Japānas futbola izlase otrdien kā pirmā kvalificējās 2014.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīram Brazīlijā, nodrošinot pirmo vietu Āzijas zonas kvalifikācijas trešās kārtas grupā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Japāna otrdien savā laukumā Saitamā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Austrāliju. Ar vienu punktu pietika, lai Japāna konkurentiem vairs nebūtu aizsniedzama, jo A grupā ir izcīnījusi 14 punktu, bet Austrālijai un Jordānai ir pa septiņiem punktiem.

Neizšķirtu japāņiem panāca Keisuke Honda, kurš mača izskaņā kompensācijas laika pirmajā minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, kurš tika piešķirts par pretinieka spēli ar roku soda laukumā. Austrālijai vārtus spēles 82.minūtē guva Tomijs Oars.

Japānas izlase Pasaules kausa finālturnīrā spēlēs piekto reizi pēc kārtas.

Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā piedalīsies 32 komandas. Vieta turnīrā ir garantēta čempionāta rīkotājiem, bet pārējās komandas tiks noskaidrotas kvalifikācijas turnīros līdz novembrim.